Jump to content

Mazda 6 panjur

Guest maho2582
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar.

benim bebeye bir spor panjur arıyorum nerede bulurum ve tahmini maliyeti ne olur?

ve bu arada ivedik`te bir gümüş grisi bir m6 gördüm cok güzel hoşuma gitti ama malesef sadece uzaktan gördüm bir pazar gününde

bu arkadaşla bir tanışmak mümkünmü

tşkler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

22

• MuRDoC_111

13

• babatolia

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Sitemizin Ankara'dan diğer Mazda6'sı gümüş gri. Başka da yok. Çift egzozlu bir arabaysa o olabilir. Toplantılar / Ankara / 4 Mart 2007 Ankara Tanışma Toplantısı başlığı altında bahsettiğim aracı görebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest maho2582

servis dedin volkan kardeş ama herter`de hiçbirşey yok  :2funny:

benim dediğim m6 altı sitede olan değil ama sitede olanda çok güzel facelift modelli arkadaş gülle gülle kullansın

o gördüğüm baya bir farklıydı arka spoiler on tampon felan

bu arada hangi servisde parça bulunuyor ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mahmut sen bir fiyat bulabildin mi ?

Forumda Kirmanlar dan 2 kişi ve Asalet var ama sanırım bir suredir girmiyorlar foruma onlara bir sormakta fayda var eğer sormadıysan bugüne kadar. Benim de niyetim var Istanbul'da araştırayımmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul da vardır her türlü, cünkü İzmir deki servisten parca olarak ne istesen İstanbul dan sipariş edyorlar zaten.._

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest maho2582

arkadaşlar henüz fırsat bulamadım araştırmak için çok yoğunum bu günlerde ama fazla uğraşmayacağım galiba

almanya dan getitirmeyi düşünüyorum diğer yandan ama ilk önce arac kiti ayarlamam lazım o daha önemli oldu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbul da vardır her türlü, cünkü İzmir deki servisten parca olarak ne istesen İstanbul dan sipariş edyorlar zaten.._

Çook çok haklısın İstanbul Merser spor panjur getirtmişti kendi demo arabasına.Bir sor istersen
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

Abi rengi ne düşünüyosun her halukarda boyanır o fiyata bedeva benim 98 323.ün TR. fiyatı bile bundan çok pahalıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renk bilgisi yok burada ? Boyanır mı ?

abi eer alırsan bunu linkteki fotada olan rengiyle gelecek.. senin guzunun rengine en yakın bunu buldum.. gayet hesaplı yani renk uyusmazlıı olursa bile en kötü boyatırsın.. fıstık gibi spor panjur işte ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba daha öncede söylemiştim ama kimse aldırmamıştı o zaman. mazdalarımıza türkiyede bulunabilecek bişey pek yok en azından 6"lara. bence ortaklaşa bir şeyler getirtebiliriz. en azından ben sis, spoiler, panjur, xenon ve bulabilirsek monitör istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba daha öncede söylemiştim ama kimse aldırmamıştı o zaman. mazdalarımıza türkiyede bulunabilecek bişey pek yok en azından 6"lara. bence ortaklaşa bir şeyler getirtebiliriz. en azından ben sis, spoiler, panjur, xenon ve bulabilirsek monitör istiyorum.

Ben araştırayımmı 2 tanesi kaça gelir diye ? Zaten sayı artarsa sorun çıkabilir 2şer olursa belki sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...