Jump to content

Mazda3 mü, Volvo S40 mı, yoksa Yeni Jetta Dizel mi? Yoksa Yeni Astra mı?

alibaba

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamlar yardımcı olursanız sevınırım 50 mılyara kadar dızel spor bı araba almak ıstıyorum ama cok zor bı durum ya bu arabalar arasında kaldım yardımcı olurmusunuz yorumlarınızla tesekkur edıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Kişilerin beğenileri ve beklentileri farklıdır ,en iyi çözüm bu araçların hepsini gidin test edin.Sadece sürmeyin ,arka koltuğuna oturun ,bagaj hacmine bakın. İçinize en çok sinen araç sizin için en iyi seçenektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni jettanın tipine alışamadım kalite yine vw kalitesinde, astra iç kısım olarak insignanın aynısı ve etkileyici bir yapıya sahib fakat opel olması düşündürücü , mazda3 ile volvo motor olarak bir birine yakın  karakterlerde spor bir araç için mazda3 tercihiniz olsun tip olarak güzel bir araç ve size bu sınıfta oldukça yeterli gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ıyı dıyosunuz ama bırının ıcını sevıyorum bırının dışını sevıyorum bırının performansı ıyı bırının yakıtı ıyı karar vermek cok zor ayrıca test surusu de yaptırmıyolar mazda ya sordum yok test aracımız dedıler gıdıp gordum aracları ama karar vermek gercekten zor zaten bu konuyu acarak bu sorunuma sızlerle beraber cevap bulmak ıstıyorum aslında astrayı eledım cunku 1.3 dızel performansı kötuymus ama yınede yazdım astrayı da, yanı mazdayı cok begenıyorum göruntu acısından performans ve yakıtı da okudugum kadarıyla ıyı ama mazdaya karsı cevremde yok alma yok tutulmuyo fılan dedıklerı ıcın ınsan ıster ıstemez etkılenıyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Astrayı bu motor seçeneği ile elemenizi tavsiye ederim. Mazdanın dizeli focus 1.6 dizel ile aynı şuan sınıfında en çok satan dizel araç focus motoru aynı olduğuna göre bence olumlu bir tercih yaparsınız. Jetta 1.6 105 bg dizeli kullandım tatmin etmedi beni

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda tutulmuyor diye almıyorsanız, Volvo da tutulmuyor. Onu da almazsınız. Jetta' yı kullanmadım yorum yapamam Fakat Focus Mazda ile aynı motoru kullanıyor. Sürüş özellikleri hemen hemen aynı. Aynı platformda üretiliyorlar. Performans yakıt bakımından gayet mantıklı. Çok da tutulan bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kendinize göre bir öncelik belirlerseniz karar vermeniz daha kolay olur. görünüm,konfor,aksesuar,yol tutuşu.. sizin icin olmazsa olmaz olan özellik neyse ve hangisi o konuda en iyisi ise daha iciniz rahat bir karar verirsiniz. gerci mazda cogu konuda bir adım önde ama..  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şahsım adına söylemek isterim ki direk astra ve jetta'yı seçeneklerden kaldırırdım..Volvo biraz daha ağır basıyor ama ben sırf bu aile için mazda derdim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence gidin 2.el bi insignia bakın.yada sıfır honda cıvıc type r harika spor bii araba bi bakmanızda fayda var nacizane benm fikrim ben o parayı verecek olsam bu ikisinden birine veririm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizel kıstasınız olmasa, ikinci el mazda6 alın o paraya keyfinize keyif katın diyeceğim ama dizel yok malesef :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelıkle tesekkurler arkadaslar yorumlarınz ıcın 53 lıraya tuplu ınsıgnıa alacaktım ama tup oldugu halde yınede cok yakıyomus yoksa gorunum acısından cok şik araba dırekten dondum dıyebılırm son anda vazgectım hatta vazgecırıldım 2010 cosmo ıdı o paraya sıfır al fılan muabbetı oldu. dızel kıstasımda ılla dızel demıyorum ama sonucta cok kullanıcaagım ıcın dızel ıstıyorum yakıtı dusunmeden bınmek ıstıyorum benzın fıyatları ortaada.. ya aslında bı ara octavıa ya da baktım ıcı cok guzel ama kasası pek hosuma gıtmedı yoksa octavıa nın ıcı tamamıyle 10 numara dızelı elegans modelı 52 ye fıyat almıstım dıs gorunum acısından pek ıcıme sınmedgı ıcın ondanda vazgectım yanı tamamıyle bı cıkmazdayım :( hem ıcı guzel olsun hem kasası kendıne baktırsın ıstıyorum ama bu paraya böle bı araba varmı bılmıyorum:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı hondayı da begenıyorum ama seneye kasa degıstırecekmıs yanı ben sımdı honda alayım ama seneye eskı kasa olsun o da cok sacma degılmı ayrıca honda da  dızel motor yok ve 8 9 lıtre yakıyo az degıl yanı :( baska alternatıflerı beklıyorum arkadaslar ılgınıze tesekkur ederım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlla dizel alacaksanız renault fluence 1.6 litre ve 115 bg olan versiyon oldukça cazip. 100 km de şehir içi 5 litre mazot yakıyor araç otomatik viteste :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben kararımı full donanımı hangisi çok ise ondan yana vermek isterim.eğer impressive donanımı olsaydı mazda3 derdim.ama sıralama yaparsam

1-volvo s40

2-yeni jetta

3-opel astra

4-mazda3

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı spor aractan kastım yanı arac baktırsın ıstıyorum kendıne yanı ıllla bu saydıklarım degıl baska arac tavsıyelerınızı de alabılırım fluence yı de maalesef begenmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de fiyata göre donanıma bakardım, m3 impresive olsa kesinlikle 1.m3 derim, yada galeri en azından hız sabitleme hediye edebilse 1.m3 derim.

1. volvo s40

2. m3

Diğerlerini düşünmezdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abı spor aractan kastım yanı arac baktırsın ıstıyorum kendıne yanı ıllla bu saydıklarım degıl baska arac tavsıyelerınızı de alabılırım fluence yı de maalesef begenmıyorum

valla dostum ben dizelden hoşlanmam ama bu kia pro ceed benim başımı döndürüyor. tek kapı olması sorun değilse bu arabanın süratine inanamazsın görünüşü zaten bence 10/10 yani kesinlikle kia deyip bir kenara koyma test sürüşüne çık kesinlikle pişman olmazsın
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...