Jump to content

Yeniden Satılık 323 HB

Cagkan Cavusoglu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok sağ olun arkadaşlar ancak 7.500 yazdığımda günde 3 kişi arıyordu 8 bin yazdık kimse aramadı daha böyle giderse fiyat düşecek zaten vereceğim fiyat hep aynı da ölücü olanları uzaklaştırmak için yükselttim herkes uzaklaştı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi benim araba sürekli serdivanda Ya bende kampüs, Serdivan karakol, Serdivan avm, Sakmar Arasında geziyor yada babamda oluyor ama butun gun gezip duruyor canım araba önceden hemen anlaşılıyordu çok bağırıyordu egzoz şimdi kapak yaptım artık o akdar dikkat çekmiyor:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
Guest mustafa_g

Vay arkadaş satamadık gitti.

Fiyatını düşür biraz. Beklemeden satarsın.

Önceki gün bir arkadaşa 94 model, çok ama gerçekten çok temiz, orjinal arabayı 7 bin liraya aldık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten 7.500 yazınca arabayı 7.000 civarına bırakacaktım. Ama ilanı güncelledim bir hafta daha bekleyip 7.000 yazacağım 6.750 - 6.500 gibi veririm herhalde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çağkan abi, dörtyol sanayide, Ulu Camii yanında Dayıoğlu diye bir yer var. Özel spreylerle temizliyorlar ve motora hiç bir şey olmuyor. Oraya gidebilirsin.

~ http://www.sakaryarehberim.com/others/f-sakarya-madeni-yag-degisimi-filtre-degisimi-wieber-fircasiz-oto-yikama-14750.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazar Günü kartal oto pazarındayım isteyen arabayı orada görebilir.

Edit: Yeterli zaman geçmesi ve ilan sahibinin güncellememesi nedeniyle bu ilan kilitlenmiştir.

İlgili Moderatöre yapılacak başvuru sonrası ilan aktif edilecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...