Jump to content

11.000 TL ye kadar Mazda 323

sonbahar78

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar tavsiye ile ilgili bir konu başlığı bulamadım. Bilmiyorum yeri burası mıdır?

Elimde 11.000 TL para var? Birkaç araç tercihim var ama öncelikli düşüncem mazda 323. Sonra accent yumurta kasa, 98-2000 arası sonra da yine bu yıllardaki marea elx olan modeller.

Şimdi ben 11.000 e kadar Mazda 323 hangi modelleri bulabilirim? Mazda piyasasından fazla haberim yok. Familia ile mazda 323 sedan modeller arasında ne fark var bilmiyorum. Bazıları 1.5 motor, bazıları 1.6, bazıları da 1.8 motor. Hangisi daha iyidir, hangisi öncelikli tercih olmalı v.s. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Tabi en önemlisi Hangi modelleri hangi civarlara bulabilirim? Piyasası hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.6 sadece eski enjeksiyonsuz motorlarda var onun dışında 1.5 yada 1.8 motorlular mevcut familia lar için, almadan öncede servist expertiz yaptırırsanız içinizde rahat olur ne durumda oldugunu bilmediğiniz bir araç için 11bin TL ödememiş olursunuz. Yukarıdaki ilanı verilen araç oldukça güzel ve bakımlı.

Lantis yada familia 97 üstü modellere bir bakın derim genel olarak piyasasıda 10-11bin TL civarında (binilebilcek düzeyde olanlar)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O fiyat beni aşar ama. Ben 11.000 e kadar arıyorum o da en fazla. Hatta 10,500 falan olması lazım ki 500 falan da alım satım veya ufak tefek birşeylere lazım olur diye ayırmam lazım.

Yani ben piyasayı öğrenmek istiyorum aslında. Bir de bu fiyatlara bulabilir miyim diye sormak istemiştim... Famila ile diğer sedanların farkını da bilmiyorum. Birbirine göre artıları eksileri nedir falan gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bir temiz mazda bulamadık gitti.... :-(

Mazda, accent arasında gidip geliyorum. Tam mazdadan vazgeçiyorum bulamadım diye, accente yöneliyorum. İş ciddiye binince kalbim mazda diyor. Ama temizini bulamadım bir türlü. Olanlarda fazla fiyat istiyor. Ne yapacağım bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

Bir temiz mazda bulamadık gitti.... :-(

Mazda, accent arasında gidip geliyorum. Tam mazdadan vazgeçiyorum bulamadım diye, accente yöneliyorum. İş ciddiye binince kalbim mazda diyor. Ama temizini bulamadım bir türlü. Olanlarda fazla fiyat istiyor. Ne yapacağım bilmiyorum...

birebir aynı durumdayız.

piyasadaki mazda 323 sahibi arkadaşlar maşallah uçmuşlar. burda da birkaç defa yazdım 2.5 sene önce klimalı beyaz 99 model 323 ümü 12750 ye verdim şimdi aynı arabayı geri alamıyorum aynı fiyata işe bak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama kardeş böle araba satın alınmazki 11.000 tl ye kadar demişsin ,araba var araba var temizliği,bakımlılığı, darbesizliği ,arabanın tutulup tutulmadığı v.s. bu konular çok önemlidir sadece modelle olmaz. Bence siz bir beğendiğiniz model belirleyin ondan sonra o modelin temizine bakının.  gözüme çarpan ilan olursa linki yazarım,kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

bende 60 binde 99 model mazda 323 var glx full seri ama cikarabilecegin mebla düsük 96-97 modeller o fiyata gidiyor

Sizin istediğiniz veya düşündüğünüz fiyat ne kadar peki? Fiyat konusunda herkes farklı birşeyler söylüyor. Kimisi bu fiyata rahat bulunur derken kimisi de biraz daha çıkmalısın diyor. Dediğim gibi siz düşündüğünüz rakamı söylerseniz olabilicek birşeyse düşünürüm.

Ayrıca accent düşünmemin sebebi, uzun süredir mazda arıyorum ama istediğim gibi birşey bulamadım. 1 tane bulmuştum bu başlığı açtığım zaman. 98 model familia 2. sahibi çok temizdi. 11.000 den fazla veremem dedim. Önce olmaz dedi. Aradan 10 gün falan geçti tamam istediğiniz fiyata veririm dedi. Ankara dışıydı. Ertesi gün gidip alacaktım ama ne olduysa 2 aydır duran araç bi gün sonra 11,500 TL ye satılmış. Ben de baktım olmayacak birkaç alternatif araştırdım buldum.

Marea ile accent. O yüzden şimdi 3 üne de bakıyorum. ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...