Jump to content

Tavan Kargo Montaj Yeri Klipsi

wethrin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar,

Tavanda bagaj barlarını montaj için bırakılan ya da en azından benim öyle tahmin ettiğim 4 adet boşluk üzerine kapatılmış klipsler var.

İşte bunlardan birini gözümün önünde 1 karga söküp gitti, şaka gibi ama oldu.

Bunların tam adını bilen varmı ya da servis bana temin edebilir mi?

Edit: Başlık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

değil galiba. Bu üstteki çıtanın bir bölümüne benziyor.  Benim dediğim böyle 2 cm lik birşey. Onsuz kırık diş gibi gözüküyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaramaz bi arkadaşım kurcalamıştı bi akşam o parçayı.Muhtemelen gevşedi.Sonra yıkamada yada yolda falan düştü.Orası açık kaldı su girmesi sakıncalımıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Su girince bir sorun olacağını zannetmiyorum, bi yerden tahliye ediliyordur,çünkü çok sağlam bir parça değil. ama güzel durmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lütfen bana ulaşın, yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 10TL lik bir mataf. arzu ederseniz göndereyim.

birkere kurcalayıp düzgün takılmadığında süratle veya yıkarken düşüyor. forumdan birkaç arkadaş istemişti benden, göndermiştik.

kapağın yerinde olmaması içine su kaçması orta ve uzun vadede çürümeye neden olabilir...

mail yoluyla hızlıca ulaşabilirsiniz.

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Karganın alıp gitmesi çok acayip bir durum. Hakikaten dünyaya kıllık yapmak için gelmiş yaratıklar bunlar. Neyseki başımıza geldiğinde alacağımız yeri biliyoruz. Aptal karga baya düşünmüştür herhal bu ne diye...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Parça değil de kargalarla alakalı bi girdi yapayım, cam kenarında balkonda yüzük veya benzeri parlayan değerli eşyalarıda kapkaç yapmak suretiyle yuvalarına götürür bu mahlukatlar. Bırakmamanız tavsiye olunur :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...