Jump to content

Mazda 3 Direksiyon Logosu

SRCN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1 saat önce, Bilalakbaba20 :

Benim direksiyon da maalesef aynı durumda ve bulamıyorum parçayı çinden 3 dolara alıp burada 20 lira gümrük vergisi ödemek de zoruma gidiyor açıkçası.

Alan arkadaşlar olursa ben de katılabilirim tekli vergi odemektense 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Bilalakbaba20 :

Bu konuya oldukça yabancıyım açıklayabilir misiniz? Tekli vergi ödemeden alışveriş yapılabiliyor mu ve nasıl oluyor?

Normal alisveris yapiyorsunuz. Kredi kartiyla oduyorsunuz. 
Gelen malzemeyi ptt kargo elemani getirince vergisini odeyip teslim aliyorsunuz. 
Oncesinde ptt kargodan kargo takip yapinca ne kadar vergi odeyeceginiz belli oluyor. 

Tekli coklu farketmiyor. Her bir kargo icin vergi odenmesi gerek. Yukaridaki arkadas, nasil olsa vergi var, bari birkac urun alalim anlaminda soylemis sanirim. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Lupara :

Gelen malzemeyi ptt kargo elemani getirince vergisini odeyip teslim aliyorsunuz. 
Oncesinde ptt kargodan kargo takip yapinca ne kadar vergi odeyeceginiz belli oluyor. 

Tekli coklu farketmiyor. Her bir kargo icin vergi odenmesi gerek. Yukaridaki arkadas, nasil olsa vergi var, bari birkac urun alalim anlaminda soylemis sanirim. 

EVET aynen duygularima tercüman oldunuz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13.05.2020 at 20:46, Lupara :

TRY 33.46  5%OFF | Mazda direksiyon rozeti amblem Sticker Mazda logosu Atenza Axela CX4 CX5 aksesuarları 3D araba direksiyon süslemeleri
https://s.click.aliexpress.com/e/_dTgKXO9

Satıcı ile iletişim kurup fiyatını uygun yazmasını söylersek gümrük vergisini tek pakette ödeyerek uygun fiyata getirtebiliriz almak isteyenlere duyrulur. Satıcı tüm axela modellerine uygundur demiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Kırmızı cx 3 :

TRY 33.46  5%OFF | Mazda direksiyon rozeti amblem Sticker Mazda logosu Atenza Axela CX4 CX5 aksesuarları 3D araba direksiyon süslemeleri
https://s.click.aliexpress.com/e/_dTgKXO9

Satıcı ile iletişim kurup fiyatını uygun yazmasını söylersek gümrük vergisini tek pakette ödeyerek uygun fiyata getirtebiliriz almak isteyenlere duyrulur. Satıcı tüm axela modellerine uygundur demiş.

2010 Mazda 3 için uyumlu olur mu ki? Uyumlu olursa ben 3-4 tane alabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Lupara :

2010 Mazda 3 için uyumlu olur mu ki? Uyumlu olursa ben 3-4 tane alabilirim.

Bunu takmak için de logo her türlü sökülecek. Sökmüşken boyamak daha ucuz bir yöntem. Siyah üstüne de parlak vernikle piyano black görünümü elde edilebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Mutlu Tekir :

Bunu takmak için de logo her türlü sökülecek. Sökmüşken boyamak daha ucuz bir yöntem. Siyah üstüne de parlak vernikle piyano black görünümü elde edilebiliyor.

Ben yanlış anlamışım o zaman. Ben logonun kıvrımlarına oturan ince ve yivli yapılı bir şey zannediyordum.

Logoyu sökebilsem zaten boyarım, kaplarım vs.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Lupara :

Ben yanlış anlamışım o zaman. Ben logonun kıvrımlarına oturan ince ve yivli yapılı bir şey zannediyordum.

Tam olarak doğru anlamışsınız. 

Mevcut logonun üzerine oturacak şekilde tasarlanmış. Yalnızca uygulandıktan sonra yeni logunun  et kalınlığı ve içinde kullanılan yapışkanın kalınlığı kadar öne doğru çıkıntı oluşacak ve profilden bakınca biraz çıkık gibi görünecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Arabalar :

Tam olarak doğru anlamışsınız. 

Mevcut logonun üzerine oturacak şekilde tasarlanmış. Yalnızca uygulandıktan sonra yeni logunun  et kalınlığı ve içinde kullanılan yapışkanın kalınlığı kadar öne doğru çıkıntı oluşacak ve profilden bakınca biraz çıkık gibi görünecek.

Ben alirsam zaten bantlari sokup bir kac noktaya japon yapistirici damlatarak yapistirmayi dusunuyorum. 

Ama ikilemde kaldim. Mutlu Bey nesneyi yanlis mi anladi ben O'nun yazdigini mi yanlis anladim emin olamadim. 

Asagi inince logoyu olcup ona gore 1-2 tane siparis verecegim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Lupara :

Ben alirsam zaten bantlari sokup bir kac noktaya japon yapistirici damlatarak yapistirmayi dusunuyorum. 

Ama ikilemde kaldim. Mutlu Bey nesneyi yanlis mi anladi ben O'nun yazdigini mi yanlis anladim emin olamadim. 

Asagi inince logoyu olcup ona gore 1-2 tane siparis verecegim. 

Yanlış anlama ihtimalim var. Ama resimlerine bakınca altı düz gibi gözüküyor. Arabalar abi daha önce alıp denediyse daha iyi bilir gördüğü için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Arabalar :

yok abi bu girintili. ama en son kırmızı cx-3 ün paylaştığı linkteki böyle değildi :) Ondan hatlar karıştı.

Ama cidden para vermeye gerek yok bir logo için. Söküp boyatın bir de parlak vernik mis gibi oluyor. Sökerken korkmayın birşey olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç BL ise direksiyon logosu soldan sağa 67mm.. Bazıları 66 mm olarak da satıyor ikisi de olur. Ama BL de direksiyon logosu düz değil.  Ben değiştirdim, arkasını biraz kavisli oyup sonra direksiyonun eğimini vermeniz lazım. Gelen logolar düz, oturtamazsınız. 
Hem dikey eksende, hem de yatay eksende kavisli arka zemin. Eğim verirken malzemeyi kırmadan yüzeyindeki nikelajı yakmadan ısıtmak ve kırmadan eğim vermek gerekiyor. 2 logo siparişi vermiştim, birini deneme yaparken kırdım. İkinciyi taktım. Sonra aşınırsa, tekrar bulamazsam diye 3.yü yedek olarak sipariş verdim ama 2-2,5 sene oldu sanırım henüz sıkıntı çıkmadı.
Veya daha kolay yol olarak siyah kapağı logolu olarak satan satıcılar var aliexpress de. Komple kapağı getirtip perçinlerini söküp değiştirebilirsiniz. Çok zor bir işlem değil, direksiyonun logosuna eğim verme işinden daha kolay en azından. Arkadaşımın logosu için o yolu tercih ettik.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ozgur35 :

Sokcen aslinda yenisinin tirnaklarini kırip np1 silikonla yapiscan 

Bir sökebilsek neler yapacagim da :) . Sökme isine cesaret edemiyorum. 

@ibrasoft ' un yazdiklarina bakilirsa o kadar da basit bir is degil. 

Madem o kadar saglam yapmislar bari celik/krom malzeme kullansalarmis dingiller.  

2 saat önce, ibrasoft :

Araç BL ise direksiyon logosu soldan sağa 67mm.. Bazıları 66 mm olarak da satıyor ikisi de olur. Ama BL de direksiyon logosu düz değil.  Ben değiştirdim, arkasını biraz kavisli oyup sonra direksiyonun eğimini vermeniz lazım. Gelen logolar düz, oturtamazsınız. 
Hem dikey eksende, hem de yatay eksende kavisli arka zemin. Eğim verirken malzemeyi kırmadan yüzeyindeki nikelajı yakmadan ısıtmak ve kırmadan eğim vermek gerekiyor. 2 logo siparişi vermiştim, birini deneme yaparken kırdım. İkinciyi taktım. Sonra aşınırsa, tekrar bulamazsam diye 3.yü yedek olarak sipariş verdim ama 2-2,5 sene oldu sanırım henüz sıkıntı çıkmadı.
Veya daha kolay yol olarak siyah kapağı logolu olarak satan satıcılar var aliexpress de. Komple kapağı getirtip perçinlerini söküp değiştirebilirsiniz. Çok zor bir işlem değil, direksiyonun logosuna eğim verme işinden daha kolay en azından. Arkadaşımın logosu için o yolu tercih ettik.

Sizin kolay dediginiz islemi yapamayacak tonla kaportaci vardir. 

Kapagi sokmeden logoyu cikarmak mumkun mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Lupara :

Bir sökebilsek neler yapacagim da :) . Sökme isine cesaret edemiyorum. 

@ibrasoft ' un yazdiklarina bakilirsa o kadar da basit bir is degil. 

Madem o kadar saglam yapmislar bari celik/krom malzeme kullansalarmis dingiller.  

Sizin kolay dediginiz islemi yapamayacak tonla kaportaci vardir. 

Kapagi sokmeden logoyu cikarmak mumkun mu?

Abicim anlattım hepsini. :) Tabiki mümkün.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Mutlu Tekir :

Abicim anlattım hepsini. :) Tabiki mümkün.

Logo sökme anlatımı gözümden kaçmış. Teşekkürler.

Mazdaya geri dönme zamanınız geldi ayrıca. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 dakika önce, Lupara :

Logo sökme anlatımı gözümden kaçmış. Teşekkürler.

Mazdaya geri dönme zamanınız geldi ayrıca. 

yok yok iyi böyle. Sıfır corolla fiyatına 2. el mazda 3. cıks. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...