Jump to content

Deri Direksiyonda Soyulmalar Oluştu

osmandurmus
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 1 ay sonra ...

Selam,

2010 Mazda 3 ümün direksiyon halkasında aşınma oldu. Henüz 60bin km de bu kadar kolay aşınması normal gelmedi. Talebim üzerine sağolsunlar İzmir Yeni otomativ halkayı garanti kapsamında değiştirdi. Sanırım yeni model mazda 3 simidi takıldı. Bu tür şikayeti olan arkadaşların bilgisine.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Benim 2010 model mazda 3'ümde de henüz 57 binde olmasına rağmen aynı problem var. ayrıca buna ek olarak direksiyon üzerindeki fonksiyonel tuşlarda da aşınma var. garanti kapsamı dışında kalanlar için fiyat bilgisine sahip olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben yarın direksiyonun fotoğrafını çekip koyayımda dehşet içinde hep beraber bakalım.garantisi dolduğu için değişim yok.direksiyon ve vites topuzunu 150 tl'ye kaplatacağım sanayide.kaliteli deri kullanıyor ve iyi işçiliği var.öncesi ve sonrası olarak foto yükleyeceğim buraya.araç 40binde fakat böylesine soyulması tuhaf.domestos'unda dediği gibi önceki sahibi norveçli bir balıkçıydı heralde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Merhaba,

Bana direksiyondaki aşınmalar garanti kapsamına girmez gibi geliyordu ama arkadaşım renault arabasında gitti servise, bu direksiyon aşındı daha garantisi var aracın dedi, garanti kapsamında değiştirdiler, bir de beklettikleri için 250tl hediye çeki verdiler (tamam değiştiririz diyip 1 ay beklettiler en son renault merkezi aradı ertesi gün değiştirdiler, hediye çeki oyüzden)

Aynı durum Mazda için de geçerli mi merak ediyorum. Garanti kapsamında aşındı diye direksiyon simidi değiştiren var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

92 model 323 ümde hiç soyulma yok sadece çatlamalar var ancak mazda 3 e bakıyoruım direksiyon üstü soyuluyor özellikle ıslak elle tutarsanız elinize ufak ufak parça bile geliyor yeni araçlarda kalite düşüyormu ne :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı durum Mazda için de geçerli mi merak ediyorum. Garanti kapsamında aşındı diye direksiyon simidi değiştiren var mı?

Sorunuzun cevabı bu konuda yer alıyor aslında. erencifci üyemiz bu konuda cevap vermiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Bana direksiyondaki aşınmalar garanti kapsamına girmez gibi geliyordu ama arkadaşım renault arabasında gitti servise, bu direksiyon aşındı daha garantisi var aracın dedi, garanti kapsamında değiştirdiler, bir de beklettikleri için 250tl hediye çeki verdiler (tamam değiştiririz diyip 1 ay beklettiler en son renault merkezi aradı ertesi gün değiştirdiler, hediye çeki oyüzden)

Sol elimle tuttuğum kısımda aşınmalar vardı mazda yetkili servisi beni epey bekletti bu konuda.Bende mazda merkezi arayıp konu ile ilgili dosya açılıp açılmadığını sordum. İlgilenip döneceklerini söylediler ve 2 saat sonra hem yetkili servis hemde mazda merkez arayıp garantiden değişeceğini söylediler ve 2 hafta önce 40000 bakımında değiştirdiler.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam,

2010 Mazda 3 ümün direksiyon halkasında aşınma oldu. Henüz 60bin km de bu kadar kolay aşınması normal gelmedi. Talebim üzerine sağolsunlar İzmir Yeni otomativ halkayı garanti kapsamında değiştirdi. Sanırım yeni model mazda 3 simidi takıldı. Bu tür şikayeti olan arkadaşların bilgisine.

2010 modelin garantisi hala nasil olabiliyor ki acep?

Arac trafige 2010 agustosta falan cikti sanirim?

Cunku benim aracta 2010 model diye geciyor(agustos sonu 2009 cikisli) ve garanti biteli nerdeyse bir yil oldu:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

arkadaşlar mazda3. 90 yıl aracımın garantisinin bitmesine 3 gün kala benek benek olan direksiyon simidi mazda evo tarafından garantiye sokularak bugun değişimi yapıldı. direksiyon ellerinde olmadıgı için 1 hafta beklemek zorunda kaldık gelmesinin.

benim gibi direksiyonunda benekler oluşan arkadaşlar hiç durmasın garantileri devam ediyorsa değişimle alakalı başvursunlar. resimlerde benek benek olan direksiyon simidinin resimleri var.yeni takılan simidin resimlerinide en kısa sürede ekliyecem

7639IMG_3756.JPG

7985IMG_3751.JPG

2927IMG_3744.JPG

1802IMG_3755.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zekice işlem olmuş. tebrik ederim hayırlı olsun hocam...  :clap:

zekiden ziyade olması gereken bir işlem.  direksiyon da oluşan beneklik kullanıcı hatasından çok ürün malzeme kalitesizliğinden.eğerki ben bu aracı yetkili servise soku  yorsam garanti işlemesi açısından  mutlaka değişmeleri gerekir  haaa tabi  garantiden sorumlu kişinin ogünkü ruh halinede bağlı kesinlikle.  biz istedik onlar verdi :) ( vermese kim nedicekti )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mesela şimdi mazdanın sitesinde sikayet ve yardım sayfasından yazdım direksiyon sıkıntısı bende de var. bana geri dönülceği yazıldı ama benı garantı surem bıttı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mesela şimdi mazdanın sitesinde sikayet ve yardım sayfasından yazdım direksiyon sıkıntısı bende de var. bana geri dönülceği yazıldı ama benı garantı surem bıttı.

Garanti suresi bitmis ise degismezler gibime geliyor. Ve her bakimda yetkili servise girmis olman gerekiyor. Yoksa isin zor .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...