Jump to content

Navitech mi? Necvox mu?

metalshock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

hocam bu ekran çok orjinal duruyor ki orjinal zaten :) valla keşke tr de yada servis yardımıyla bulabilsem..acaba muğla bayimiz bu konuda bilgi sahibi midir ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Necvox kullanıyorum. Dokunmatik performansı vasat. yer yer bastırmatik ve hatta vurdurmatik oluyor. Mevcut müzik sistemini değiştirmeye değmez bu çihazlar için. Görsel olarak tamam kokpiti daha şık gösteriyor. Ama değmez bence.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Necvox kullanıyorum. Dokunmatik performansı vasat. yer yer bastırmatik ve hatta vurdurmatik oluyor. Mevcut müzik sistemini değiştirmeye değmez bu çihazlar için. Görsel olarak tamam kokpiti daha şık gösteriyor. Ama değmez bence.

Alet otomatikse, vurdurmak zararlı İlhan...  :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Basınca duyarlı sistem kullandıkları doğrudur. Parmak derisini hissetmez, tırmakla veya kalemle vurmak gerekir. Ancal defalarca tıklayıp/vurup etki olmuyorsa kalibrasyon yapmanızı öneririm. Ekranda rast gele yerlerde bir artı işareti çıkar ve tıklamanızı ister. Böyle birşey denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Basınca duyarlı sistem kullandıkları doğrudur. Parmak derisini hissetmez, tırmakla veya kalemle vurmak gerekir. Ancal defalarca tıklayıp/vurup etki olmuyorsa kalibrasyon yapmanızı öneririm. Ekranda rast gele yerlerde bir artı işareti çıkar ve tıklamanızı ister. Böyle birşey denediniz mi?

Benden önce ki sahibi bahsetmişti. Manyetik kalemi ile kalibrasyon ayarının yapıldığını söylemişti. Ama hiç fırsatım olup deneyemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne navitech ne necvox memnun edici ürünler değil,sadece görsellik sağlıyor..kalite yok..ve kalite olarak bu işi mazda 3 için yapan bir firma da yok çok araştırdım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne navitech ne necvox memnun edici ürünler değil,sadece görsellik sağlıyor..kalite yok..ve kalite olarak bu işi mazda 3 için yapan bir firma da yok çok araştırdım..

Kar elektronik videolarını inceledim, android olan cihazı. Dokunmatik hızlı idi, ancak parmağa hassas mı bilemem. Zaten hareket halinde iken, cep telefonu hassaslığında bir multimedia cihazı yönetmek çok zor olur. Biraz duyarsız olmalı ekran. Ama necvox da anlatılan kadar da değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

navitech için konuşuyorum dokunmatiği genelde çok kötü değil aslında am konu usb den mp3 dosyaları olunca tam bir bela söküp atasınız geliyor..ve bir de ses çıkışı çok kötü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

navitech için konuşuyorum dokunmatiği genelde çok kötü değil aslında am konu usb den mp3 dosyaları olunca tam bir bela söküp atasınız geliyor..ve bir de ses çıkışı çok kötü

Aynen dostum hiç beğenmedim senin sistemi..bi kenwood bi pionerr olsa daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen dostum hiç beğenmedim senin sistemi..bi kenwood bi pionerr olsa daha iyi olur

ama yok..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mp3 menüde ben manyetik kalem kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alpine nin mazda 3 için modelini görmüştüm kendi sitesinde var arkadaşlar.

http://www.alpine-electronics.com.tr/your-car/mazda/3-bl-2009-2013.html

,

resmi site de bayi aradım ankarada bir çok yerde satılıyor görünüyor..bi konuşayım ustayla..ama alpin hakkında deneyimi olan var mı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorduğun an o ustadan bir daha indirim alamazsın.

2000 €

Tavsiye ediler satış fiyatı

o da neymiş öyle 2000£

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cihazinizin konsol uzerinde cekilmis bir fotosunu paylasabilir misiniz? Piyasada gorduklerimle ayni mi merak ettim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...