Jump to content

Mazda'lar Kasım ve Aralık aylarında 2 yıl bakım hediyeli

SeRcAn35
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

tools.png

Mazda, Kasım ayında başlattığı ve 31 Aralık'a kadar devam edecek olan kampanyası ile, model yılına bakılmaksızın, satılan tüm Mazda otomobillerinin 2 yıl / 40.000 Km'ye kadar olan periyodik bakımlarını hediye ediyor. Böylece bu uygulama kapsamında Mazda satış alan otomobil sahipleri, 2014 yılına kadar periyodik bakımlarını ücretsiz olarak yaptırabilecekler.

Not: Kasım ve Aralık ayında alınan araçlar için geçerlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunun duyurulması için bir reklam kampanyası yapılmışmı ??? ben duyup, görmedim. Güzel hareket , etkili olması için reklam şart.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tühhh.... Biz nasıl  "vay efendim 6 ayda bir bakım mı olur" diye vurun abalıya yapacağız :D

Bir arkadaş vardı durup durup bu 6 ay olayından dolayı sıfır alamayan. Artık alır 3-5 tane :D

Bencede  :) İyi bir kampanya gerçekten..Nereden baksanız 1000 papel. İndirim de cabası, acelemi ettik ne alırken nisan ayında :)

Ancak 4500 tl ye varan indirim ve takas avantajı daha iyiydi.

Tabi bu kampanyalardan sadece biz haberdarız gibime geliyor  :(

Reklam yok, dedim ya "Emsan Tencere" reklamları kadar olamadık, yoksa Emsan mı alsak?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni mazda 3 te çıkmış herhalde ne bayi ne de bir  Allah'ın kulu biliyor.geçen bayiye gittim bize bişey bildirmediler dediler bugün 3 hafta sonra gelecek olan opel astra ya kapora yatırdım akşamına facebooktaki mazda tr sayfasının paylaştıgı resme bak.çıldırmamak elde değil.

post-4539-141695285747_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kapora mühim değil çok bişey vermedim zaten.opel astra cosmo kırmızı sunrooflu  için 57 bin lira fiyat aldım.eğer mazda 3 te dedikleri gibi dizelde donanım artmışşsa impressive gibi olduysa hiç düşünmem alırım.zaten opele tatsız tatsız baktım bindim vardır bi hayır bundada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yeni mazda 3 te çıkmış herhalde ne bayi ne de bir  Allah'ın kulu biliyor.geçen bayiye gittim bize bişey bildirmediler dediler bugün 3 hafta sonra gelecek olan opel astra ya kapora yatırdım akşamına facebooktaki mazda tr sayfasının paylaştıgı resme bak.çıldırmamak elde değil.

Genelde kaporaları verirler bence üzülmeyin... Mazda3 Astradan kesinlikle daha üstün bir araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

opel astranın arka diz mesafesi ve ses izolasyonu olarak mazdadan gerçekten üstün.ben donanımlı bir araç istiyorum.opel astra cosmonun özellikleri gerçekten çok iyi sunroof , afs aydınlatma gündüz farı bluetooth yarı deri döşeme ve dizel seçeneği mevcut.motoru küçük ama benim zaten performans aracım var.dediğim gibi mazdanın dizelininde özellikleri alacagım araçtaki gibiyse onu kesinlikle alırım.ama zannetmiyorumki mazda tr o tipte aracı getireceğini.çünkü almanyadaki dizel 1.6 mazdalarda sunroof seçeneği yok.bizim distribütörlüğümüzde belçika bayii oldugundan zannetmiyorum.hiç sevmediğim kavgalı düvüşlü oldugum vw golfe 72 binlira dediler 7 ay dediler hayırlı işler dedim.gönül isterdi öyle bir mazda ama maalesef :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ekim ayında araç aldım. kasa değişmeyecek diye genel müdürlük bilgi verdi. ama 2-3 günle böyle bir kampanyadan ekim ayında alanların yararlandırılmamasını saçma buluyorum.çünkü ciddi bir fiyat farkı yok. gerekli mercilerle bu konuyu konşmayı düşünüyorum. benim durumumda olanlar varsa beraber hareket edelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada yeni kasa çıkmış kardeşim.http://www.mazda-tr.com/showroom/mazda3/specs/

dizelde sunroof yok.afs far yok bugün bayiyle görüştüm.opele parayı yatırdım.bu arada hachbackte gelmeyecekmiş.dizel hatchback yok.dediler ilk etapta geçen seneki gibi sedan piyasada olcak şeklinde düşünüyoruz ama elimizde bilgi yok dediler.hayırlı işler mazda.hatchback dizel mirai getirsen yemin ederim rakibin yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sunroof'ü kafaya takmazdım. sene de kaç kere açmışımdır bilmiyorum . sanırım mirai olursa fiyat çok çıkıyor o yüzden tercih etmediler. Araba güzel valla, benim hiç gözüm kaymadı makyajmış ,adaptifmiş :) alabiliyorsanız hiç durmayın ,keyfini çıkarın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sunroof olmayan araba impressive olur mu hiç... Hayal kırıklığı oldu sunroof opsiyonunun olmaması... Millet cam avana başladı, bizde sunroof opiyon bile değil... Alternatiflere bakıcaz böyle giderse...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada yeni kasa çıkmış kardeşim.http://www.mazda-tr.com/showroom/mazda3/specs/

dizelde sunroof yok.afs far yok bugün bayiyle görüştüm.opele parayı yatırdım.bu arada hachbackte gelmeyecekmiş.dizel hatchback yok.dediler ilk etapta geçen seneki gibi sedan piyasada olcak şeklinde düşünüyoruz ama elimizde bilgi yok dediler.hayırlı işler mazda.hatchback dizel mirai getirsen yemin ederim rakibin yok

Hayırlı olsun, aracı alınca mazda3 ile karşılaştırmalı bir  yorum yazarsan memnun olurum, halen satışta olan eski kasa gibi direksiyon ağır mı, aracın kalkışı 1. 2. vitesleri nasıl, 120 den sonra motor sesi rahatsız ediyor mu içeriyi, eski kasada bunlar sıkıntıydı yeni kasada böyle diyorlar ama dedikleri gibi mi acep...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, aracı alınca mazda3 ile karşılaştırmalı bir  yorum yazarsan memnun olurum, halen satışta olan eski kasa gibi direksiyon ağır mı, aracın kalkışı 1. 2. vitesleri nasıl, 120 den sonra motor sesi rahatsız ediyor mu içeriyi, eski kasada bunlar sıkıntıydı yeni kasada böyle diyorlar ama dedikleri gibi mi acep...

sanırım astradan bahsediyorsunuz.astranın 1. vitesi eskiye nazaran bir nebze iyileştirilmiş yakın arkadaşımda var yaklaşık 3 bin km sürdüm aracı.araç ile en fazla 18o yaptık adana antep otobanında ve araç benim mazdadan belirgin şekilde az ses alıyordu.direksiyonun arkadaş daha yumuşak oldugunu söyledi çünkü eski arabasıda astraydı

opeli tercih etmememin sebebleri  afs far bluetooth sunroof mazdadan iyi diz mesafesini olması.gönlüm mazdada ama opelinde özellikleri hakkatten iyi.mazda yemin ederim hayal kırıklığına uğrattı impressive de sunroof yok.hatchback dizel yok..vw yi hiç sevmem nefret ederim ama adamlar ben istersem her özelliğini koyabiliyor.mazdada neden yok çok ilginç hakkatten.şimdi inceledimde almanyada 2.2 dizel dahil olmak üzere sunrooflu mazda 3 dizel yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sunroof olmayan araba impressive olur mu hiç... Hayal kırıklığı oldu sunroof opsiyonunun olmaması... Millet cam avana başladı, bizde sunroof opiyon bile değil... Alternatiflere bakıcaz böyle giderse...

citröeni hiç sevmem ama c4 mükemmel olmuş.dayanıklımıdır bilmem.58 binliraya aklınıza gelen her özellikli c4te  vardı showroomda .dahada pazarlık yapılabilir.cam tavan otomatik dizel start stop masaj yapan koltuk gibi özellikleri mevcuttu.yakıt konusundada araç çok iddalı start stopla.ama citröeni hiç sevmem.mazdadan sadece sunroof hatchback dizel istedik onuda vermedi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012  dizel touring de hiç donanım farkı yok. ama acayip fiyat artışı olmuş. ben 50000 e almıştım. park s. cc li ve mika . şimdi 58.700 . bir tampon ve bir jant.ilginç bir yeni kasa tanımlaması olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada ben uzun soluklu bir opel kullanıcısıyken son olarak da astra dizelimi satıp mazda 3 aldım. 2. ve 3. vitesteki ivmelenmesi dışında motoru çok başarısız hele de 3 dizelle kıyaslanırsa. kabin içinde takur tukur sesler çok fazla. servisleri acayip ilgisiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...