Jump to content

Hava Yastığı Var mı? Yok mu?

muzur_velet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar  araba işinden pek anlamam ama yavaş yavaş öğreniyorum.

sorum şu olacak 

kontağı açtığımda hava yastığı resmini görüyorum ama direksiyonun (korna resmi var) yada torpidonun üstünde herhangi bir yazı yok. şimdi araba da hava yastığı varmı yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon ve sürücü hava yastığının olduğu kısmın fotoğrafını çekip buraya koyabilirseniz daha kesin fikir verebilir arkadaşlar.

Benim arabada ABS yok ama yağ lambasına direk bağlamışlar. Yağ lambası ile birlikte yanıp sönüyor  :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim aracımda yok ama airbag ışığı bendede yanıyor nedenini bilmiyorum. senin aracında da yok olması lazım çünkü bildiğim kadarıyla sis farı olmayan donanımlı 323 lerde airbag yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

adam koltuğa oturmuş emniyet kemeri takılmış,önündede direksiyondan şişmiş bi balon,

Sizin aracınızda hava yastığı yok..

Gördüğünüz ışık hani klima tesisat yeri araçlarda olur ama kilima olmaz onun gibi,bazı modellerde airbag ışığı var kendisi yok..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar  araba işinden pek anlamam ama yavaş yavaş öğreniyorum.

sorum şu olacak 

kontağı açtığımda hava yastığı resmini görüyorum ama direksiyonun (korna resmi var) yada torpidonun üstünde herhangi bir yazı yok. şimdi araba da hava yastığı varmı yok mu?

şu an bende de 99 mazda 323 1.5 var aynı ışık yanıyor ve hava yastığı yok.

hava yastığınn tüm ıvır zıvır tesisatı çekilmiş durumda eksik olan hava yastıklı direksiyon simidi ve havayastığı beynidir.fabrikadan bu şekilde çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu an bende de 99 mazda 323 1.5 var aynı ışık yanıyor ve hava yastığı varmı yokmu diye elektrikçiye gittim ve direksiyonda kesin var ama torpidoya bakmam lazı dedi.direksiyonda ve torpidoda yazmıyor dedim,yazıp yazmamas önemli değil dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu an bende de 99 mazda 323 1.5 var aynı ışık yanıyor ve hava yastığı varmı yokmu diye elektrikçiye gittim ve direksiyonda kesin var ama torpidoya bakmam lazı dedi.direksiyonda ve torpidoda yazmıyor dedim,yazıp yazmamas önemli değil dedi.

elektrikçi üflemiş kardeş

direksiyonda kesinlikle ama kesinlikle araç modeli ne olursa olsun srs airbag yazısı olmak zorunda

yanlış anlaşılmasın bu benim dediğim değil, kanunlar bu şekilde ve hiçbir koşulda esneklik yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...