Jump to content

Toyota’nın Yeni Spor Otomobili

Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

Hayatın uzakdoğuluların kollarında mı geçti? Yada koltukaltlarında mı :D

Terpiyesizzz :D Vaktiyle hem Çin'li hem de Kore'lilerle çalışmışlığımız var da ordan biliyorum. :D

Toyota&Subaru kırması olması bu arabayı bana cazip kılmadı. Yine de yakıt tüketimi eğer RX den düşükse düşünülebilir belki :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayatın uzakdoğuluların kollarında mı geçti? Yada koltukaltlarında mı :D

Benim bir süre geçti. Kısmen ağam haklı, biraz ekşimsi kokarlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üni.de Çinli bayanlar vardı, İlköğretim talebesi zannederdin, pek de minnoş tiplerdi aksesuarlarıyla  :D  birisini epey bi ufak zannedip yaşını sormuştum benden 2 yaş büyük çıkmıştı  :P ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle teknik bir olayı Çinli kadınlara ve onların kokup kokmama sorunsalına kaydıran  Emre G, Mustafa G ve Gökhan E'yi kınıyorum :D

Arkadaş beraber mi çalıştınız koklaştınız mı anlayamadım şimdi :D :D :D :D :D

Niye kınıyorsun yahu. Beni kandırıp soktular muhabbetin içine. :D

Buradan konunun sahibi Selim'den (efebey) özür diliyorum.

Bir kısım mihrakların oyununa gelip, konuyu kokuya getirdiğim için. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Kitle gitsin. Araba da bi halta benzemiyor zaten :D

"Neden Asya'lı kadınları beğenmeyecekmişiz?" diye sorarak konunun buralara gelmesine sebep olan Kadir kımılını da süresiz olarak konulardan uzaklaştıralım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

koku varsa benim için bitmiştir :) sitede yöneticilerinden korkmasam şantiyede geçen muhabbetleri anlatıcamda yarılırsınız gülmekten  :) bizim şantiyeden 2 demir ustası taylanda gitmiş filmini çekseler yeridir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama bu arabayı  "arkadan" harbiden asyalı kadınlara benzetiyorum ,şu arkadan çekilen resme herkes birdaha baksın , neler görenler çıkacak daha  :D ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ruhunu taşıdığına inandıkları AE-86'nın yanından bile geçmez ama o şaside subaruyla ortak 2.0 boxer ve rwd kombinasyonu iyi iş yapar.. Yarın birgün 600-800 hp lerde videolarını izlemeye başlarız ki Greddy GPP olaya daha ilk günden el atarak siyah bi Scion FR-S i komple egzoz sistemiyle donattı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...