Jump to content

Arka ve Ön Farlardaki Nemlenme (2010+)

Guest Orbitus
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

servisin gönderdiği bülten burda. ama bültende anlatılan su toplanmasıyla ilgili değil. resimdeki fotograf kışın çekildi. sol arka stopun resmini servis çekmişti, bu yüzden elimde sol tarafın fotoğrafı yok.

şimdi bültende anlatılmak istenenle benim stopların derdi aynı mıdır? yorum sizin dostlar...

post-6616-141695288748_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• honuuu

6

• barisdascan

8

• volkan_627

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

değil barışcım. o bülten benim de sorduğum "bu stop ayrık mı duruyor" sorusunun cevabı. çünkü tampon sökülüp takıldığında stop acaba tam oturmadı mı demiştim. Sayende bültenle de öğrenmiş oldum :P fotoda sağ üst köşe galiba nemlenmiş.  bültendeki şikayet "su toplanması" nemlenme değil. yani orada su birikiyor ama içeri girmiyor . seninki stopun içine su almış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet aynen fatih abicim. servis  sağolsun  bu bülteni gönderdi,  bu durum normalmiş dedi. yaz kampanyasından bir iki aksesuar sipariş ettim. onlar takılmaya gidince konuşacağız artık. fatih abi sana haber veririm gideceğim zamanı, müsait olursan bi görüşürüz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazdasever arkadaşlar benim aracın resmi ve yukardaki bülten e bir bakıverin gari. ben mi yanılıyorum bişey deyin :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Benim arabayı yıkattıktan sonra stopların içinde buğu oluşuyor, ne yazık ki garanti biteli 10 gün oldu. Aslında daha önce farketmiştim ama serviste söylemeyi unuttum, garanti işi geçti artık. Bu sorunu nasıl ekonomik bir şekilde çözebilirim. Bir fikri olan var mı acaba? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Surekli servise gittigim icin her seferinde bu problemi soyluyorum; diyorlar ki garantiden degisim oldugunda da birsey degismiyor ve yeniden oluyor. Bende ustelemiyorum zira bir yeri yaparken baska bir yeri bozuyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu sıralar yine buğulanma oluyor. bende dün mazda merkeze mail attım. şase no, plaka ve ilk tescil tarihi  istendi. yeni cevapladım. bakalım nolacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu sıralar yine buğulanma oluyor. bende dün mazda merkeze mail attım. şase no, plaka ve ilk tescil tarihi  istendi. yeni cevapladım. bakalım nolacak.

adaş abi bende aynı sorunu hem 2009 model guzumda hemde 2012 model daha 4 aylık guzumda yaşadım servise gittim ama sonuç negatif yani bildiğim kadarıyla conta değişimi yapılıyormuş yapılsada yine buğu oluyormuş bende oyüzden hiç ellemiyorum yıkadıktan sonra buğu oluyor ama bi iki gün sonra baktığımda buğu muğu kalmıyor . üzerine titredikçe sorunlar artıyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yine bu mevsim ve aynı konu :)servis müdürü sadece su girmesinde değişimin olacağını söylüyor.aynı sıkıntı benim araçtada var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim mazdamda da yapardı, sonra giderdi. :)

Çok da kafaya takacak bişey değil bence. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...