Jump to content

28 Nisan - 2012 Model Mazda CX-5 Test Sürüşü ve İzlenimlerimiz

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

21

• Fotifoti

5

• emregc

6

• İlhan

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Kimse fotoğraf çekmeye fırsat bulamadı ki :) Selim de olmasa toplam fotoğraf sayısı 5-6 olacamış

Soldan sağa ;

Savaş, Burak, Berkay (berkobal) , Mehmet (mevren) , Onur (onurd)

[smg id=7333]

Sağdan ikinci, İlhan (İlhan1977)

[smg id=7330]

Mustafa Abi (mtutun) ve kel Admin Burak :D ( Onun için Mazda şapkasını hiç çıkartmıyorum artık :D )

[smg id=7325]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün fotoğrafları yükledim arkadaşlar. Muhabbetten fotoğraf çekmeye fırsat olmadı. Burak'ın oğlu Selim olmasaydı herhalde fotoğraf sayısı daha az olurdu. Selamlar ve sevgiler diliyorum arkadaslar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Panik yok senin araba da mevcut :D

[smg id=7329]

Marşpiyel şart, görüntü çok değişiyor. Ama feribottan iniş/binişlerde ne olur, o takılıyor aklıma ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel bir gün olmuş, davet almadığım halde gelmek istiyordum ama kısmet olmadı, belki başka bir zaman davet alırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel bir gün olmuş, davet almadığım halde gelmek istiyordum ama kısmet olmadı, belki başka bir zaman davet alırım :)

Organizasyon ile ilgili bazı kısıtlar olduğu için Mazda'ya belirli kriterlere göre oluşturduğumuz bir listeyi gönderebildik. Katılımcı olduğunuz taktirde olursa diğer organizasyonlarda sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Organizasyon için tekrar tekrar teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten keyifli bir gün oldu, resimlerin de sonradan yüklenmesi cok iyi :):):):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...