Jump to content

28 Nisan - 2012 Model Mazda CX-5 Test Sürüşü ve İzlenimlerimiz

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

21

• Fotifoti

5

• emregc

6

• İlhan

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Ben de konu mankeni olarak komşumuz Metin Abi'yi kullandım :)

Benim kızımda konu mankeni Metin beyle bayağı bayağı bir sohbet etti :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim kızımda konu mankeni Metin beyle bayağı bayağı bir sohbet etti :)

Eylül belki hatırlar resimleri görürse , benide " kulağına fısıldadığın amca " diye tanıtabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba yakın zamanlarda cx5 almayı düşünüyoruz çanakkaleliyim şu an hangi mazda bayisinde bu araç mevcut beni yönlendirirmisiniz

şimdiden teşekkür ederim

saygılar

fatih ataç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben geçen hafta sonu balıkesirde servisteydim. önümüzdeki hafta gelecek dediler, yani muhtemelen bu günlerde balıkesire gelmiş olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar artik cx-5 i test ettiginize gore 10 uzerinden puan verirmisiniz? Ve de ozellikle Skyactiv size ne hissettirdi sorusunu cevaplarsaniz sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar artik cx-5 i test ettiginize gore 10 uzerinden puan verirmisiniz? Ve de ozellikle Skyactiv size ne hissettirdi sorusunu cevaplarsaniz sevinirim :)

Bir anket açın isterseniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ayni zamanda sunu bekledim soyle cikti diyenler olacaktir diye dusundum o yuzden anket cok yuzeysel olacak gibi geldi. :)

Bende test sürüşü yapanlardan birisiyim. Ama test sürüşü süresi ve parkurundan kaynaklı çok sağlık bir yorum yapmamız mümkün değil gibi. Test sürüş süresi kısaydı, sürate kalkmak mümün değildi parkurdan dolayı. Otomatik vitesine bayıldım, vites geçişlerini hissettirmiyor. Ve çok atik bir araç, gaza yüklendiğin anda tepkisini gösteriyor. Tabi bunda Mazda 3 1,6 Dizel araçtan sonra binmeninde etkisi vardır ama. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben baya kurcaladım aracı  vites ,performans, konfor , tasarım, iç mekan hepsine 10 üzerinden 10 verdim, daha ne olsun dedim kendime kusur bulamadım  araçda yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...