Jump to content

Angel / Demon Eyes tamamdır..

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

5

• MuRDoC_111

6

• CaRaBeeN

17

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Haşa Dündarcım ne mekan açması ne ustalığı  :)

bizimkisi işte internette orda burda gördüğümüz fotoların cengaverliği..Ama angel takıcağın zaman çırak istersen herzaman arayabilirsin  ;)

Bence angel`sız mazda 3 kalmasın kampanyası başlatalım İzmir olarak  :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

öncelikler tebrikler özellikle bizim yedek angellar süper yakışmış arabana :2funny: :2funny: kayboln vidalara gelince aptal japon hep fazladan vida takar zaten üzülme :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aklıma takıldı..sizler elektrik bağlantısını yaparken nasıl yaptınız?tamam hepinizin ki parklara bağlı da, peki parkları devre dışı bıraktınız mı?yani aynı anda park ampülleri de yanmıyor değil mi?

işte bu muayenelerde yada polis çevirmelerinde sorun yaratır mı acaba?çünkü parkları yanmıyor diye ceza kestiklerini biliyorum polislerin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar aklıma takıldı..sizler elektrik bağlantısını yaparken nasıl yaptınız?tamam hepinizin ki parklara bağlı da, peki parkları devre dışı bıraktınız mı?yani aynı anda park ampülleri de yanmıyor değil mi?

işte bu muayenelerde yada polis çevirmelerinde sorun yaratır mı acaba?çünkü parkları yanmıyor diye ceza kestiklerini biliyorum polislerin..

park lambaları iptal artık angellar park görevi yapacak Murat
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eveeeeet arkadaşlar 2 saat kadar önce guzuyu yıkattım..sonuç farlar ağzına kadar su doldu  :-\

şaka şaka ancak bir farda buğu oldu..zaten biliyordum bugün tekrar şöyle bir baktım da bir köşesini silikonlasam mı diye düşünmüştüm ki o farda buğulanma oldu..bakalım ya tekrar açıcam yada silikon geçicem..ama önce silikon geçicem etrafını..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

gecmiş olsun Murat bazen herşeyi bilmek iyi degildir maalesef benimde basıma herseyi kendim yapayım dediğim için hep böle şeyler geliyor ancak bu sefer seytana uydum dısarı yaptırdım angelları ben :2funny: neyse anahtaru sendedur artık söker takarsın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkinde de buğu oluyor, servisteki elektrik ustası yapmıştı Dündar Abi'yle beraber, yani biraz da şans meselesi, ama halledilmeyecek şey değil, dert etmeye değmez...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi dert edilmez mi böyle bişey ya..çılgın gibi buğu var..hayatta katlanılmaz..bakalım yarın ya açıcam tekrar sanırım..ama açarken kırarım bu sefer diye korkuyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben buğu için açtırmadım ki, bozuk gelmişti bitanesi, sonradan onu taktırdım 2. kerede. İlk açıldıktan sonra buğu filan yoktu. Hatta yakın zamana kadar buğu yoktu, ilk defa işte son toplantıda oldu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat Abi farları acacaksan 1daha, kısalarla sinyallerin arasındaki sarı reflektör mü ne oluyosa o plastiği sökmeyi bi düsün bence_sarı ampulleride mavi led lerle degiştin mi böle olur abi, bende böle yapcam ilerde 8:)_

anthonyob9il8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...