Jump to content

Finans Mazda'dan Lansmana Özel Haziran Fırsatları

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda müşterileri için yepyeni bir finansman modeli olan ve geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen FİNANS MAZDA’dan lansmana özel avantajlı kredi olanakları sunduğunu duyurdu.

FİNANS MAZDA’nın Haziran ayına özel kampanyasında “Mazda 3 Dizel Comfort” modelinde, 35.000TL’ye  yüzde “0” faiz ve 12 ay vade imkanı sunuluyor. Bu sayede tüketiciler bu modele özel olarak vergiler hariç araç bedelinin tamamını kredilendirme imkanı elde ediyorlar.

Ayrıca Mazda’nın diğer tüm modellerinde 20 bin TL için “0” faiz ve 20 ay vade seçeneği uygulanabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest architect

Kampanya yapılıyor ne basında yeralıyor, ne tv'de ne de başka bir yerde.  Ya bu Mazda Türkiye Yönetimi bu "TANITIMSIZLIK" konusunda bir şey yapmayı düşün müyor mu.  Mazda Nisanda 30 Mayısta 34 araç satmış.Satış grafiği 2 yıldır ciddi bir ivme ile düşüyor.  Kredi kampanyası olduğundan bir biz haberdarız. Mazda 3 kullanıyorum ama kendi şirketime inadına gidip aynı segmentte başka araba aldım. Çünkü Mazda Türkiye'ye güvenmiyorum artık.  Şu anki satışları ile Mazda Türkiye'de artık niş bir marka değil, marjinal bir marka haline gelmiştir. Krize rağmen C segmenti %6 geçen yıla göre satışları arttırdı. Mazda da %60 azalttı. Dah söylenecek bir söz var mı? Nurkan bey ne düşünüyor bu konuda acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kampanya yapılıyor ne basında yeralıyor, ne tv'de ne de başka bir yerde.  Ya bu Mazda Türkiye Yönetimi bu "TANITIMSIZLIK" konusunda bir şey yapmayı düşün müyor mu.  Mazda Nisanda 30 Mayısta 34 araç satmış.Satış grafiği 2 yıldır ciddi bir ivme ile düşüyor.  Kredi kampanyası olduğundan bir biz haberdarız. Mazda 3 kullanıyorum ama kendi şirketime inadına gidip aynı segmentte başka araba aldım. Çünkü Mazda Türkiye'ye güvenmiyorum artık.  Şu anki satışları ile Mazda Türkiye'de artık niş bir marka değil, marjinal bir marka haline gelmiştir. Krize rağmen C segmenti %6 geçen yıla göre satışları arttırdı. Mazda da %60 azalttı. Dah söylenecek bir söz var mı? Nurkan bey ne düşünüyor bu konuda acaba?

Aslında Mazda otomobili, şirket aracı yapmaya kıyamadığınız için olabilirmi ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volvo'nunda Türkiye genelinde satış ve servis ağı konusunda Mazda markasından çok aman aman farkı yok.

Aynı şekilde Çok fazla Basın ve Tv Reklamı olan bir markada değil.

Volvo'nun en büyük farkı Türkiyede "Mermerler Holding" gibi kötü bir imajı ve anısı yok geçmişten gelen.

"Mazda" bir enkazı devir aldılar. Resmen sıfırdan yeniden başladılar. Yatırımlar ve projeler olacaktır. Ama bunlar önümüzdeki 1-2 yıl içinde beklemek yersiz olacaktır. Japon'lar uzun vadeli düşünerek hareket edeceklerdir 5-10 yıl sonrası düşünülerek planlar yapılıyordur eminim.

Volvo'da Mazda'da butik markalardır. Aynı şekilde Alfaromeo ve Subaru markalarıda butik markalardır. Bu markalarında tanıtımını çok az görürsünüz.

Almış olduğunuz Volvo S40 dizel ise, Mazda'yla aynı ortak Psa motora sahipler. Saymış olduğunuz gerekçeler sonrası Volvo'yu tercih etmeniz. Bu araca ısınımanıza ve beğenmenize bağlıyorum. Çünkü Saymış olduğunuz gerekçeler arasında Mazda ve Volvo arasında çok büyük bir fark yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konu evvelde defalarca tartışıldı .İlhan Bey'de yazılacakları yazmış ek olarak sadece Mazda Türkiye ne yaptığını biliyor merak etmeyin diyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bu gün yemek yediğim mekanda elime Fotomaç gazetesi geçti. Sayfaları dolaşırken birde ne göreyim Mazda reklamı :)

Bari biraz daha aristokrat gazetelere reklam verselerdi...

:o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotomaç gazetesinde ilanlarını gördüm, bende uzaylı görmüş gibi gazatenin o bölümünün fotoğrafını çektim. "domestos" beğenmeğince gazeteyi :) "AMK" gazetesinden iyidir dedim abicim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Spor gazetesine verilen ilan çok yerinde olmuş arkadaşlar Mazda: 3 Faiz: 0  :)

Ayrıca kahverenginden sonunda kurtulmuşlar çok şükür , yazlık renkleri öne çıkarmalı ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boş işler bunlar, spor gazetesinde araba ilanı? Hem de bizim spor gazetelerinde? Corriere dello Sport olsa anlarım... :D

Sporun her türüne meraklıyım, izlerim, hayatımda birgün bile para verip spor gazetesi almadım ama en çok izlediğim kanal Eurosport, Mazda Avrupa'ya söylemek lazım, bütün reklam bütçesiyle Eurosport'a reklam versin, ne bileyim bisiklet turlarında bir takımı olsun vs.. En etkili reklam budur, her sınıftan insan izliyor sporu, fakat her sınıftan insan bizim spor gazetelerini almıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende hiç almadım spor gazetesi ama iddia vb oyunları oynayanlar özellikle takip ediyor sanırım bunları  :) Parayı bulan gelsin Mazda alsın diye düşünmüş olabilirler...

Bigün bu gazeteleri takip eden biri Auto Katalog'umu istedi verdim, 2 gün sonra spor araba ile geldi, naptın komşu dedim meğer bi araba parası çıkarmış 250 tlik kupona...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İddiacıların ve Ganyancıların sıkı takip ettiğine yakın çevremde şahit oldum. Birde bunların ekleri oluyor bazen galiba Ganyan ve İddia kuponu için.

Bul parayı Al Mazda'yı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda Türkiyenin şu anki yönetimiyle araç satması imkansız arkadaşlar.2012 için koyulan 3500 adet satış hedefine ayda 34 arabayla nasıl ulaşacaklar çok merak ediyorum.hedef ve satış arasında yüzde bin fark var bilmiyorum farkındalar mı.böyle giderse bayilerde bırakır araç satacak bayi de bulamazlar.inşallah düzelir ama yavaş yavaş umudumu kaybediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...