Jump to content

2010 Mazda3 iPad Montajı

erencifci
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar elime bir tane ıpad düştü. multimedya yerine araca bunu montaj ettirmeyi düşünüyorum. daha önce yapanlar olmuştu herhalde. Bu konuda bir başlık göremedim ama... acaba araç içinde kullanan varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de İpad'i kast etti. Bir ara birileri daha sordu böyle birşeyi, bir başka konu içinde arada kaynadı gitti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda soranı hatırlıyorum ama yapanı yada yapıpta bunu paylaşanı hatırlamıyorum. Eğer olursa bu ilk olucak galiba. O zamam sizden ricamız uygulamanın anlatımı ve fotoğrafları olacaktır. Teşekkürler şimdiden kolay gelsin size.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ıpad cama veya ön havalandırmanın üzerindeki plastiğe sabitlenir opel insingiyada görmüştüm çok şık duruyor. ses bağlantısını da aux girişden yapabilir. merak ettiğim acaba bluetoothlu geri görüş kamerasına bağlayabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hem çalınma tehlikesi de olmaz akşam al eve götür

Her gün üşenmeden tak çıkar, sonra yine tak, sonra sök..... Gezmeye pikniğe, balığa, sinemaya, markete vs... gittiğin heryerde tak çıkar çok zahmetli bir iş. Kendi adıma bana göre hiç değil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatı yüksek değil bu haksızlık olur. Fiyatı astranomik uçuk, fahiş yüksek fiyat bence :). Belki yeni bir aksesuar diye fiyatı yüksek. Ben bu siteden 49 Usd'ına  Mazda 3 Led ışıklı kapı eşikleri almıştım. Onunla mukayese ettiğimde fiyat çok yüksek geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de bayadır bekliyorum bunun fiyatı düşsün diye, ilk başta sadece ali'de vardı fiyatı daha da yüksekti, şimdi ebay'e de girdi aynı ürün fiyatlar biraz daha düştü, biraz daha geçsin daha da düşer muhtemelen. Ecnebi mazdacılardan bu fiyata alıp takan birsürü arkadaş var; alım gücü işte :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...