Jump to content

91 626 Arka çamurluk sacları yok?

dba
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar...

91 model 626 aracımın arka çamurluk saçları çürümeye başladı , arka lastiğin hemen üstü. 3-5 parçacıya sordum arka çamurluk sacı yok. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Kaportacı çürüyen yere parça keserek mi yapacak yoksa çıkma parçamı bulunması gerek.

Ankarada bulunan bir kaç çıkmacıya sordum yok dediler. Bu konuda ne ne yapabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş çürüme azsa kaportacı halleder,önce bir kaportacıya göster,eğer ila parça soruyorsan istanbulda var,

engin bey +905358229898

ara halleder.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş çürüme azsa kaportacı halleder,önce bir kaportacıya göster,eğer ila parça soruyorsan istanbulda var,

engin bey +905358229898

ara halleder.

tesekkur ederim birader soyledigin uzere bir kaportaciya gosterdim her iki camurluk icin 750 lira istedi. Bu rakam biraz cok degilmi.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tesekkur ederim birader soyledigin uzere bir kaportaciya gosterdim her iki camurluk icin 750 lira istedi. Bu rakam biraz cok degilmi.

İstenen fiyat içerisinde parça ve boya da var ise normal ,sırf işçilik ise oldukça yüksek bir rakkam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

reno varken bozuk bir lira büyüklüğünde delik açıldı. Galveniz parça kestim plastik çelik ve katalizörü karıştırıp yapıştırdım. kuruyunca içerden silikon bastım. Sonra 2. parçayı içerden sabitleyip yapıştırdım. toplam maliyet 10 tl. kaportacı 200 tl olur demişti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...