Jump to content

Forum Adına Yapılacaklar Arasından Sadece Bir Tanesi

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

iyi forumlar değerli abilerim varsa ablalarım . Facebookta şöyle bir gezerken bu siteyi buldum https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453911691334893&set=a.413001325425930.94589.412997978759598&type=1&theater yaptıklarıda güzel şeyler pleksi plakalıklar app plakalıklar istediğimiz yazıyı yazdırabileceğimiz anahtarlıklar ve amerikan park modülleri . Linkte seat club üyelerinin kendilerine özel yaptırdıkları pleksi plakalıklar var acaba bizde kendi forumumuz adına böyle bişi yaptırabilir miyiz ? yılbaşından önce pleksi plakalıklar 100 tl app plakalıklar 100 tl amerikan park modülü 28 tl anahtarlık ise 20 tl idi iyi forumlar kazasız belasız sürüşler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet son irlandalı abi serkan abi yaptırmıştı gerçekten çok güzel olmuştu . aynı şekil bizde kendi forumuma göre yapsak çok güzel olur gerçekten :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumdan Srkn serkan abi yapmıştı buradan mı yaptırdı bilmiyorum, sormak lazım

Bizim kuzen yaptırıyor onlara isteyenlere fiyat alabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitemiz için hem plakalık yada boyle arka camlarımza yapıstırabılecegımız stıkerlar olabılır aslında hem guzel hem de havalı olur. farklı oldugumuzu gorur dısardakı ınsanlar da

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitemiz için hem plakalık yada boyle arka camlarımza yapıstırabılecegımız stıkerlar olabılır aslında hem guzel hem de havalı olur. farklı oldugumuzu gorur dısardakı ınsanlar da

bitmeyen bi sticker çalışmamız var zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sticker işi yattımı ozaman burak hocam :)

Hayır ama Onur'un kardeşi ile irtibatı tekrar sağlamak lazım..

Aslında sadece sticker değil sticker + logo çalışması yapmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gercekten cok guzel olur abı ya sıtenın adının olması arka cama yapıstırmak falan baya ıyı de ah bı olsa o zaman dua edelım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyi forumlar değerli abilerim varsa ablalarım . Facebookta şöyle bir gezerken bu siteyi buldum https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453911691334893&set=a.413001325425930.94589.412997978759598&type=1&theater yaptıklarıda güzel şeyler pleksi plakalıklar app plakalıklar istediğimiz yazıyı yazdırabileceğimiz anahtarlıklar ve amerikan park modülleri . Linkte seat club üyelerinin kendilerine özel yaptırdıkları pleksi plakalıklar var acaba bizde kendi forumumuz adına böyle bişi yaptırabilir miyiz ? yılbaşından önce pleksi plakalıklar 100 tl app plakalıklar 100 tl amerikan park modülü 28 tl anahtarlık ise 20 tl idi iyi forumlar kazasız belasız sürüşler

geercekten cok guzelde bu plakalık olayını nasıl yaptırcaz nerde burası bunu yapan kişi veya kurum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sticker işi için ben bırıylerıyle gorustum de bakalım ınsallah begenıceğım bıseyler yapcak bı haftaya ben sıze fotolarını koyar gosterırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geercekten cok guzelde bu plakalık olayını nasıl yaptırcaz nerde burası bunu yapan kişi veya kurum

Büyük ihtimal istanbulda yapıyorlar . Tam öğrenmek için facebook a kayıt ol :) sonra mesaj at :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...