Jump to content

Nano Charger (Vacuum Charger Systems)

Guest furkan5298
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

o bakımda abi 2000 in var bakıma ... 2 ay sonra o da olur :D

nano yu yaptıracaksan hakkaten beraber gidelim ücretsiz dyno yaptıran bi yer vardı sen bilion sanırım orayı gidelim taktıralım şu mereti...

Yok onu Tarık biliyor. O bildiğim kadarı ile Nanodan soğumuştu ama gelince yazar birşeyler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 214
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

41

• NeBiAnd

15

• Gökhan

26

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...

Nano charger'i bende taktırdım,yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.Benim araç AT,vites geçişlerinde ve gaz yemede bariz bir fark oluyor yani araç daha bi atikleşiyor.Şimdi diyeceksiniz ki para verdiğin için sana öyle geliyor,psikolojik bi etkidir diye ama maalesef para vermedim,bi arkadaşındı deneme maksatlı taktım.Performans biraz arttı ama bunun tadından olsa gerek yakıtta pek bi tasarruf göremedim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

size dedik mt alın diye öyle tırmalarsınız şimdi yok kick liycem yok aparküt çekicem diye :D

[/quote

değerli kardeşim mazur görün ama  MT - at nedemek dikkatimi çekti benim ruhsattada 136 MT yazıyor bu neyi temsil ediyor acaba motor gücünün bulunduğu bölümde 136 hp ama MT ne anlama geliyor onu çözemedim şimdiden tşk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Manuel Transmission  demek, AT de automatic transmission... bazı ruhsatlarda veya kasko listelerinde OV diye geçer otomatik olanlar...

teşekkür ederim .

ALLAH razı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

bu karburatorlu ve tuplu araclara uygulanbiliyor mu ki?

ben uygulamıştım.. ama aman aman bi faydasını görmedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...