Jump to content

Mazda3 Spoiler Jant Yay Filtre Yapmak İstiyorum

ilhankocak91
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

18 inç  :)  araçta hiç bir sürtmedir uyumsuzluktur meydana gelmedi denenmiştir valla ne yalan söyliyim çekincelerim vardı ama çok yersizmiş jant hafif olduğu için yormadı bile arabamı :) yol tutuşu da söylememe gerek yok sanırım :)  Yalnız fotografların boyutu büyük en az 515 kb indirebildim hala büyük boyut hatası aldığımdan dolayı görsel paylaşamıyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• honuuu

18

• EfeAksoy

14

• ilhankocak91

34

• murat2580

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

18 inç  :)  araçta hiç bir sürtmedir uyumsuzluktur meydana gelmedi denenmiştir valla ne yalan söyliyim çekincelerim vardı ama çok yersizmiş jant hafif olduğu için yormadı bile arabamı :) yol tutuşu da söylememe gerek yok sanırım :)  Yalnız fotografların boyutu büyük en az 515 kb indirebildim hala büyük boyut hatası aldığımdan dolayı görsel paylaşamıyorum :(

Hayirli olsun oncelikle guzel gunlerde kullan.

18 candir :) fotograflari bekliyoruz.

Gorsel yuklemek icin tinypic.com a gir, dosyayi upload et 15" secenegini secerek ilerle en son adimda da for message boards and forums linkini al buraya yapistir ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tam olarak lastik ebatlarınız nedir. Birde jantların net şekilde gözükeceği yandan fotoğraf yokmu hiç.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kazasız belasız günlerden kullanman dileği ile, adaşım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim.18 inc 40 yanak 225  lastik ve jant ölçüm  eibach da yaylarım serviste taktırdım.Dediğim gibi fazla fotograf çekemedim alan ve zaman kısıtlı olduğu için öteki açılardan da eklerim bi kaç güne

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim.18 inc 40 yanak 225  lastik ve jant ölçüm  eibach da yaylarım serviste taktırdım.Dediğim gibi fazla fotograf çekemedim alan ve zaman kısıtlı olduğu için öteki açılardan da eklerim bi kaç güne

Forumda genel görüş 215 ölçüsünün yukarısına çıkılmaması idi aslında. Umarım sorun çıkarmaz sana.

Güzel fotoğraflarını bekliyoruz. :) Bu arada fotoğrafları küçültmede Picasa programı kullanabilirsin. Bayağı bir kullanışlı bence. Kolay gelsin, kal sağlıcakla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

henüz takmadım ay sonunda  k&n  in mazda üçe yaptığı performans kitini uygulayacağım inş :)  yandan foto gelicek yakında :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynı jant ve lastik ölçüsüne sahibiz.

Yay hangi marka ve kaçlık? Bende 40 mm Vogtland var. 4 kişide kesin sürtüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tuned Mazda'lar çoğalsın..

Bravo kardeşim, güzel gidiyor ve spoiler şart..bir de mümkünse, egzoz yandan çok dışarıda gözüküyor, bence biraz içeriye aldır derim..

Spoiler ve marşpiyel konusunda yapabileceğim bir şey varsa benim çalıştığım tasarımcıya yönlendirebilirim seni, Baby'nin MPS spoileri o yaptı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...