Jump to content

Türkiye'de Tek! Mat Kırmızı Alüminyum - Mazda 3 impressive

muratyildiz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• muratyildiz

10

• İlhan

3

• domestos

2

• Kadirx

2

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Çok güzel olmuş güle güle kullan. Önceki kaplamalarda açılma ayrılma gibi sorunlar yaşadın mı hiç ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç gerçekten çok güzel olmuş. Darısı başımıza. Ruhsata işletmek sıkıntılımı eskisi gibi yoksa kolaylaştımı.

20 dakikada tüvturk muayenesi oldu , ertesi gün emniyetten randevu aldım , ek-1 gerek yok yazsada , verdim ertesi gün saat 16:00 da aldım ruhsatı 155,50 TL yeni ruhsat :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araciniz cok hos olmus, hayirli gunlerde kullanmaniz dilegiyle  :nazar::) ancak bu arac kaplatma isi cok tehlikeli galiba, bagimlilik yapiyor insanin her ay degistiresi geliyor  >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iddialı bir renk güle güle kullanın , fakat ben janta takıldım sanırım audi jantı , bijonlarda oynamamı yaptınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar teşekkürler iyi dilekler için , audi jantı evet aldıgım yer tornacıda mazda bijonları oranında açma yaptı ve cuk oturdu :) , yoksa biliyorsunuz bulamıyoruz adam gibi jant

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş gerçekten, güle güle kullanın. benim merak ettiğim yıkama vs. kaplama zarar görüyor mu? Fiyat olarak geniş bir aralık vermişsiniz, mesela yaptırdığınız beyaz renk ne kadardı :) Bu kadar çok gittiğinize göre size özel iskonto vardır ama piyasa fiyatını soruyorum :) Bir de ömrü ne kadar oluyor bu kaplamanın birkaç sene kullanabiliyor muyuz?

Aracımın renginden oldukça memnunum ama kaplama işinin bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum. Birkaç sene sonra başka araç bakacak olursam rengine bakmadan alırım bu kadar kolay ve kullanışlıysa :)

Şuanki aracımı almadan önce siyahları direk eliyordum hoşuma gitmediği için :)

Diyorum bu araba bana tanıdık geliyor, sahibindende ilanınız varmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş gerçekten, güle güle kullanın. benim merak ettiğim yıkama vs. kaplama zarar görüyor mu? Fiyat olarak geniş bir aralık vermişsiniz, mesela yaptırdığınız beyaz renk ne kadardı :) Bu kadar çok gittiğinize göre size özel iskonto vardır ama piyasa fiyatını soruyorum :) Bir de ömrü ne kadar oluyor bu kaplamanın birkaç sene kullanabiliyor muyuz?

Aracımın renginden oldukça memnunum ama kaplama işinin bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum. Birkaç sene sonra başka araç bakacak olursam rengine bakmadan alırım bu kadar kolay ve kullanışlıysa :)

Şuanki aracımı almadan önce siyahları direk eliyordum hoşuma gitmediği için :)

Diyorum bu araba bana tanıdık geliyor, sahibindende ilanınız varmış :)

kaplama yıkamadan vs zarar görmüyor , 1600 TL beyaz renk , 2500 TL benim yaptırdıgım renk , kaplama 10 yıla yakın garanti veriyorlar sökülme,atma renk solması vs

sahibinden ilan benim model yükseltmek istiyorum ..:) öncelik mazda tabi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Zevk olsun diye öneririrm ama satışta daha pahalıya satarım düşüncesi ile girişmenizi önermem.

Ben boya parlıyor diye arabaya 1600TL fazla vermem 2. el alırken.

Aracınızın rengi çok güzel olmuş, güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

çalışma güzel olmuş. Doğasında farklılık ve dikkat çekme olan kuzuyu belirginin belirgini yapmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...