Jump to content

Mazda RX-8 Aracıma Electromagnetic Park Sensörü Taktım

Karsiyakaliozi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba tamponu delmeden park sensörü arayışlarımı bu hafta sonlandırdım  http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-factory-wholesale-buzzer-Electromagnetic-parking-sensor-easy-installation-no-dirl-on-bump-DIY/443556604.html linkdeki ürünü taktım (başka satıcıdan 18$ aldım ) sadece tamponu söküp montaj işlemi var eliniz hızlıysa 1 saat de biter biz yavaşca yaptık kesme biçme yapmadık ses cıkaran aleti 1-2 denemeden sonra sol arka hoparlörün oraya koyduk ses rahat duyulsun diye ilk izlenimlerim sensörlü eski tip cihazlar kadar hassas deyil ama iş görüyor tamponun köşelerini döndüğümüz için köşe noktalarıda görüyor algılama mesafesi yaklaşık 25 cm den başlıyor tam plakalığın ortasından montaj yaptık plaka sorun oluşturmadı olabildiğince aşağı komunlandırıp park sırasında alçak kaldırımlarıda yakalamak istedim başarılı oldu bu fiyata tamponu delmeden  yapma şansı verdiği için öneriyorum .

not:montajı izmir yeni otomotivde yaptık 150 tl verdim 3 saat sürdü (1çay -kahve molası verildi).

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın inşallah.

Montaj için 150 Lira çok değil mi ?

ilk bakışda çok denebilir ama özenli çalıştık içime sindi ustanın işçiliği sanayide olsa  elektirikçi ayrı tampon sökme ayrı söktak tırnak kırılması v.s yine 75-100 arası verirdim 3 sat uğraşıldı o acıdan çok deyil bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın inşallah.

Montaj için 150 Lira çok değil mi ?

Bende aynı şeyi düşünmüştüm ama, 3 saat işçilik ve servis göz önüne alındığında normal geldi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...