Jump to content

Mazda Connect 2020 !! İzlemenizi Şiddetle Tavsiye Ederim !!

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu videoyu görür görmez ben bunu forumda paylaşırım üstüne üsltük buna ayrı konu bile açarım dedim :D

Mazda3ler'de ki mazda connect sistemini mazda shinari üzerinden tanıtmışlar. 6dklık bir video ve şiddetle izlemenizi tavsiye ederim Mazda'ya tekrardan aşık olacaksınız..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaşım için tşkkrlr. Ne manyak bir arabaymış bu connect. yeni mazdanın gelişmişi gibi. O bu değilde şu yeni mazda 3 lere hayranım. 4*4 lük ve tam benlik.şimdiden özdeşleştim araba ile. yeni mazda 3 2014 takibimde şiddetle...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda'yı ilk gördüğümde (tam olarak hatırlamıyorum 1990-1991 olabilir) ilk düşündüğüm şey, "günün ilerisinde araç üretmişler" olmuştu, bu düşüncem yirmi küsur yıldır devam etmekte, bu video ilk düşüncemin ne kadar yerinde tespit olduğunu da ispatlıyor...

Gerçekten harika kurgulanmış bir reklam olmuş, tek hoşuma gitmeyen şey "connect" ibaresinin olması, Ford'u çağrıştırdı hemen...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı al seneye yenisini al demiyor, al kullan diyor :) kaç firma var böyle ?

bu videoyu babama izlettim..  Güldü ''aa bak aynı biz'' dedi. Ben de yapıştırdım cevabı ' ama bak videonun sonunda baba oğluna veriyor arabayı '' diye..

cevap vermedi ve yüzündeki gülümseme yok oldu sanırsam  ???  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı al seneye yenisini al demiyor, al kullan diyor :) kaç firma var böyle ?

Oğluna bile bırak diyor Fatih, aynı sizin ağaçla kucaklaşan 626 gibi... Benzetme doğru mu oldu acep ??

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oğluna bile bırak diyor Fatih, aynı sizin ağaçla kucaklaşan 626 gibi... Benzetme doğru mu oldu acep ??

:P

biz 21 sene bindik :) torununa kalacaktı rahmetli olmasaydı.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Şu Shinari'yi getirin bi tur atalım arkadaş :D Bakalım Burak abi mi buraya gelip gizlice Künefe yiyen yoksa İlhan abi mi hepsini tanırım yanından geçerken :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...