Jump to content

Mazda'mı Satmayı Düşünüyorum Fakat...

olgunnn

Tavsiye Edilen Mesajlar

Haydi bakalım hayırlısı olsun hakkında. Bir beşyüz tl daha hakkıydı diyeceğim arabanın da zaten fazlasıyla aldın o hakkı  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Arkadaşlar , artık 3 e 5 e bakmamam gerektiği kanaatine vardım ve uzatmadım. Olayı bağladım. Çevremden ağır tepkiler alıyorum fakat yapacak ta bir şey yok artık. Bekleyecek zaman kalmadı. Durum ortada. Umarım bir sıkıntı olmaz artık. Yoruldum gerçekten.  :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hadi hayırlısı, alana da, satana da hayırlı olur inşallah... ;)

Allah razı olsun Veli abi ve tüm forum arkadaşlarımdan... :dua:

Satıldıktan sonra konuyu kapatmadan herkese SANAL TATLI ısmarlamak isterim aslında  8:)

post-9703-141695299631_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sana verdiğim taktiği uygulamıştın değil mi Olgun ?? :P

Bu işi büyüttüm ben abi. Epey ekleme yaptım. Ama komik kısmını sana sonra söyleyeceğim. 

;D Şaka gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu işi büyüttüm ben abi. Epey ekleme yaptım. Ama komik kısmını sana sonra söyleyeceğim. 

;D Şaka gibi...

Yapılacak şey belliydi, neyin eklemesini yaptın ki? Şaka olan ne? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapılacak şey belliydi, neyin eklemesini yaptın ki? Şaka olan ne? :)

Şöyle söyleyeyim; Bıraktığım yerde bıraktığımın aynısını buldum abi  :2funny:  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladıysam sen gibi olayım emi...  :2funny:

Neyse; anlaşırız mutlaka.

:fiuw:

Bir yere bırakmam gereken bir şey vardı... Bırakırken aynısı oradaydı... Benim gibi biri daha aynısını aynı yere yapmış  :2funny:  :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir yere bırakmam gereken bir şey vardı... Bırakırken aynısı oradaydı... Benim gibi biri daha aynısını aynı yere yapmış  :2funny:  :clap:

Ben sadece sana söylemiştim oysa... :P

Ne bereketli adamsın len.

Hayırlısıyla, oldu bu iş derim... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haaa ben de desem ne diyor, bu kadar basit şeyi nasıl anlamamışım hay kafama  :D Veli abi anladıysan bana da anlat laf aramızda  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haaa ben de desem ne diyor, bu kadar basit şeyi nasıl anlamamışım hay kafama  :D Veli abi anladıysan bana da anlat laf aramızda  :2funny:

Olgun minik guzuyu bi satsın da, sonrasında anlaşırız gibime geliyor... Şimdilik olay esrarcengiz bir boyutta... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olgun minik guzuyu bi satsın da, sonrasında anlaşırız gibime geliyor... Şimdilik olay esrarcengiz bir boyutta... :D

Minik guzu süperdi  :tey:

İnşallah bekliyorum yarını 4 gözle...  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar belki yanlış bir şey yaptım ama burada ben işten çıkarken dün, bir müşteri aradı. Sana yakınım, Bulancaklıyım, buluşalım dedi. Buluştuk çay kahve içtik. Durumu anlattım. Kapora aldığımı söyledim. Ben seni oyalamıyorum. Kaporasını gönder aracı bize ver dediler. Akşam Trabzonlu toprağıma durumu anlattım. Anlayışla karşıladı. Helalleştik adamla. Usta usta gezdirdiler dün elemanlar. Araçta sorun falan çıkmadı. Doğan , Şahin almaktan 100 kat daha iyidir dedi ustanın biri. Memnun etti beni... (Bu aracı biz alacağız diye gittik. Ben satıcı olup taraf tutturmadım) Derken pazarlık yaptık ettik. Bugün bakıyoruz artık maddi olaya İnşallah.

Akşam oldu eve vardım, Tak bir müşteri daha... Ötesini biliyorsunuz zaten  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...