Jump to content

Satılık 2010 RX-8, mtutun dan...

mtutun

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Sağolasın sayın büyüğüm. Bu satıştan dolayı Alo Mustafa diyeceksin diye bekledim ama olmadı! Fatih kadar kıymetimiz yokmuş!

benim yerim ayrı tabi :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayır'lı olmasındansa Hayırlı olması iyidir, yiğenim...

öyle, kısmet :) benim olay 2015 Nisan'da biliyorsun. Bir yavru bir spor arabam olaydı çok mutlu olurdum. Allah ömür verirse yapacağım öyle bir şey. Zaman istiyor o işler bizde

Yeni araç ne alacaksın? Polo gti falan ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Heyecanla bekliyoruz Nisan 2015'i....

VW Jetta TSI DSG.

öyle, kısmet :) benim olay 2015 Nisan'da biliyorsun. Bir yavru bir spor arabam olaydı çok mutlu olurdum. Allah ömür verirse yapacağım öyle bir şey. Zaman istiyor o işler bizde

Yeni araç ne alacaksın? Polo gti falan ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi gerçekten hızlı satış uzmanı olmuşsun, ben aracın ilanını güncelliyorum "Mustafa Tütün'den satılık mazda 626"

Her halde ilan yayına girdiği andan itibaren şıp diye satılır...

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erol daha beni tanımamışsın demek ki...

:) ben şahsen tanışmamama rağmen yazılarından okuduğum kadarıyla bir çıkarım yaptım kendimce bu mesajdan. Gerçi neden yaptım ya da yaptım da buraya neden yazdım bilmiyorum. Paylaşım olsun yeter. Hayırlı sı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi ki yapmışsın, iyi ki de paylaşmışsın! Teşekkür ederim.

:) ben şahsen tanışmamama rağmen yazılarından okuduğum kadarıyla bir çıkarım yaptım kendimce bu mesajdan. Gerçi neden yaptım ya da yaptım da buraya neden yazdım bilmiyorum. Paylaşım olsun yeter. Hayırlı sı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dayım tuzlu çay içmez :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Heyecanla bekliyoruz Nisan 2015'i....

VW Jetta TSI DSG.

Maşallah abi , hangi bayiden torpil aldın da böyle erkene çektin kurayı... Bizim komşu Kasım 2015 e yazılmış daha dün,  çok sevinçliydi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birinci cevabım Fatih'in beklediği tarih.

Ikinci cevabım espri.

İşler yoğun galiba...

Maşallah abi , hangi bayiden torpil aldın da böyle erkene çektin kurayı... Bizim komşu Kasım 2015 e yazılmış daha dün,  çok sevinçliydi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...