Jump to content

2014 Yeni Mazda3 Donanım ve Fiyat Listesi

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Şahsi görüşüm, öncelikle bayiler "akşam pazarı geel geel" "bunlar lansman fiyatıdır haaa" teranelerini geçecekler, eğer ciddi manada satış yapmak istiyorlarsa, gerek donanım, gerek paket, gerekse de pazarlık konularında fedakarlık edecekler.Hala da bir hareketlilik olmuyorsa hükümetin kapısını çalacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 921
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

91

• domestos

64

• Onur

77

• Bikes44

58

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

fiyatlar inmeyecek, en azından Mazda tarafından . Ötv - kdv inerse bilemem.

Sunrooftan başka ne eksiği var ki hocam? :) siz bir araçlar gelince bakın bence :)

Bu tasarım ve fiyatlarla, sunroof fetişisti olan ben bile sunroof'u eksik saymam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@fotifoti arkadaşım; Mazda3 C segmentinde Mercedes C serisi ise D segmentinde araçlar.yani Mercedes C serisinin karşılığı Mazda6.

@rüzgar23 arkadaşım;bende Eskişehir bayisi ile görüşürüm. senin istediğin donanım kombinasyonu nedir?olmadı bir başlık açılsın ve Nisan 15 e kadar alıcı listesini iyi kötü oluşturalım donanım ve renk belirterek.mesela ben power+kırmızı+AT düşünüyorum.

Sadece gerçekten almayı düşünenler yada ileride alacaklara referans olması için pazarlıklar sonucu aldığımız fiyatları konuşabileceğimiz bir başlık olursa daha iyi olur.

Bu arada ben kırmızı+motion+AT istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatlar genel olarak yüksek tüm markalarda..ama bu devran böyle gitmez arkadaşlar..sene sonuna doğru fiyatlar düşer düşmek te zorunda yoksa otomotiv sektörü isyan eder..hem fiyatlar pahalı hemde tüketici kredilerinde sınırlamalar var ve de faizler yüksek..İster istemez düşecektir fiyatlar..bence acele etmemek gerek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpgli mazda 6 2009 excetuve.Satıp yeni dolusundan 3 alayım desem arada nerden baksan 30 kaat fark var.D sınıfından in sunrofsuz araç için 30 bin daha say.Ne için?Sadece heves. 6 nın konforunuda veremeyeceğini düşünüyorum. :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım birşey var.

Listede 2. Donanım pakedinde Aktif şehir içi güvenlik sisteminin olduğu yazıyor ama otomatik sileceklerin bulunmadığı yazıyor.

Benim bildiğim mazda, eğer otomatik silecek sistemi yoksa o araca aktif şehiriçi güvenlik sistemi koymuyor. Şuana kadar da yağmur sensörü olmayan ama şehiriçi güvenlik sistemi olan bir mazda görmedim ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım birşey var.

Listede 2. Donanım pakedinde Aktif şehir içi güvenlik sisteminin olduğu yazıyor ama otomatik sileceklerin bulunmadığı yazıyor.

Benim bildiğim mazda, eğer otomatik silecek sistemi yoksa o araca aktif şehiriçi güvenlik sistemi koymuyor. Şuana kadar da yağmur sensörü olmayan ama şehiriçi güvenlik sistemi olan bir mazda görmedim ???

Kafayı yedi bu mazda.

Sent from my iPhone using Tapatalk, sorry for typos.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpgli mazda 6 2009 excetuve.Satıp yeni dolusundan 3 alayım desem arada nerden baksan 30 kaat fark var.D sınıfından in sunrofsuz araç için 30 bin daha say.Ne için?Sadece heves. 6 nın konforunuda veremeyeceğini düşünüyorum. :krrsz:

hocam sakın böyle bir çılgınlık yapmayasın..attan inip eşşeğe binilir mi? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boyut önemli :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...