Jump to content

Benzinli Mazda3 Impressive Arıyorum

çınar ege

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese selam. Başlıkta da belirttiğim gibi mazda 3 impressive arıyorum. 2009 - 2011 arası. manuel de olabilir otomatik de. Bildiğiniz tanıdığınız bir araç varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Artık mazda'mı alıp kafamı dinlemek istiyorum. İlanları araştırıyorum ama bana fiyatları biraz yüksek gibi geldi. Açıkçası tam piyasasını bilmiyorum. Bir tane buldum 2011 model 25.000 km'de 42.500 TL diyor. Otomatik beyaz renk. Kaça kadar alınabilir bu araç?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 102
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Arkadaşlar herkese selam. Başlıkta da belirttiğim gibi mazda 3 impressive arıyorum. 2009 - 2011 arası. manuel de olabilir otomatik de. Bildiğiniz tanıdığınız bir araç varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Artık mazda'mı alıp kafamı dinlemek istiyorum. İlanları araştırıyorum ama bana fiyatları biraz yüksek gibi geldi. Açıkçası tam piyasasını bilmiyorum. Bir tane buldum 2011 model 25.000 km'de 42.500 TL diyor. Otomatik beyaz renk. Kaça kadar alınabilir bu araç?

hocam dizel mi ariyorsunuz benzinli mi?

eger dizel ariyorsaniz otomatigi, benzinli ariyorsaniz manuel olani yok.

2011 olan 25K kilometredeki arac dizel manuel ise fiyat fena degil.

benzinli ise pahali keza 2012 olanlari 41-42 den gidiyor ki ben gecen ay 41den verdim 2012 otomatik benzinliyi.

umarim aydinlatabildim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dediğim araç benzinli. Evet bana da yüksek geldi. Dizellere çok istesem de maalesef gücüm yetmiyor. İlgine teşekkür ederim. Araştırmaya devam o zaman  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dediğim araç benzinli. Evet bana da yüksek geldi. Dizellere çok istesem de maalesef gücüm yetmiyor. İlgine teşekkür ederim. Araştırmaya devam o zaman  :-[

Bulunduğunuz ilde Mazdacı Ayhan var duymuş veya görmüşsünüzdür. İstediğiniz Mazdayı orda bulabilirsiniz  belki, size fiyatları uyarmı bilmiyorum ama sattığı araçlar gayet düzgün ve sattığı aracın arkasında duruyo... Hayırlı kısmetler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet duydum. Hafta içi gidip bir bakıcam. Hem tanışmış oluruz hem de bana uyan araba varsa alırım kısmetse.

Tavsiye ederim. Ben galeriden araba almam diye düşünürdüm hep ama nasip ordaymış. Kendisi dürüst ve hoşgörülü bir esnaf. Gittiğinizde beğendiğiniz bir araba olursa ve niyetlenirseniz pazarlığı Ayhan abiyle yapın. Orda bir yetkili daha var mümkünse daha çok Ayhan abiyle muhattap olun. Ben ordan araç alırken diğer yetkili araya girdiği zamanlar oldu kendisinin bazı tavırları hoşuma gitmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir yıldır piyasa hakkında fazlasıyla bilgim var... Piyasa son iki ayda inanılmaz allak bullak oldu, bir çok marka ikinci eller uçtu, peşinden giden Mazda'larda da fiyatlar hem uçtu hem de dengesizleşti...

Galeriden olursa 2011-2012 modeller için temizliğine göre en fazla 40-41 bin verilebilir, biniciden ise oluşan pazarlık ve satıcının ihtiyacına göre 39-40 bin verilebilir... 2007 Honda cıvık için adam 37-38 bin istiyor o ayrı, bu açıdan bakarsak Mazda impressive 45 bin de etmeli.

Uyarı !!

Piyasada (malum sitede) 5-6 tane ağır hasar veya pert kaydı olan impressive'ler var fiyatına bakarak aldanmayasın... Aracın pert kaydı var dediğimde bilmiyormuş gibi salak ayağına yatıyorlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sadece ön kaput ve 1 çamurluğunun değiştiğini yazan mazdanın 5664 ten plaka hasar sorgusunu yaptığımda 29342 TL lik hasarı çıktı..piyasanın durumu bu halde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sadece ön kaput ve 1 çamurluğunun değiştiğini yazan mazdanın 5664 ten plaka hasar sorgusunu yaptığımda 29342 TL lik hasarı çıktı..piyasanın durumu bu halde..

Belki gören olmuştur, sadece arka cam kaskodan değiştirilmiştir ama kaydında 36 bin liralık hasar vardır yazan ilan gördüm... Ya cam altın kaplama ya da bizim insanımız teneke kaplama...

Nasıl bir ülkeyiz anlayamadım ben.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Belki gören olmuştur, sadece arka cam kaskodan değiştirilmiştir ama kaydında 36 bin liralık hasar vardır yazan ilan gördüm... Ya cam altın kaplama ya da bizim insanımız teneke kaplama...

Nasıl bir ülkeyiz anlayamadım ben.

yanlış olmasın 3-4 yaşında 3.16 BMW'nin 13bin TL lik hasar kaydı var yazmış ancak değişenlerin sadece farları olduğunu belirtmiş..üzerine basa basada BMW farlarının çok pahalı olduğunu yazmış..Dayanamadım 2011 model 3,16'sı olan arkadaşı aradım sordum..sadece güldü..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde araçta 30 bin TL hasar kaydı vardır. Pert kaydı yoktur, kaskodan para almak için hasar büyük gösterilmiştir diyenler var...

Otomobil pazarı alavere dalavere ve üçkağıdın döndüğü en büyük pazardır bence....

İnsan 2.el araba almaya korkuyor doğrusu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde araçta 30 bin TL hasar kaydı vardır. Pert kaydı yoktur, kaskodan para almak için hasar büyük gösterilmiştir diyenler var...

Otomobil pazarı alavere dalavere ve üçkağıdın döndüğü en büyük pazardır bence....

İnsan 2.el araba almaya korkuyor doğrusu...

En acı olanı da bu ya zaten... Özrü kabahatinden büyük... Zıçtık, nasıl sıvasak olayı... Allah bu tiplere fırsat vermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnanın arkadaşlar şaşırdım kaldım. Linea 1.3 dizel aracım vardı. Sattım. Gel gör ki neyi tutsam elimde kalıyor. Piyasa zaten uçmuş. Bir de üstüne bir sürü alavere dalavere. Resmen korkuyorum. Kimseye güvenemiyorum. Paranoyak gibi oldum. 3 haftadır uğraşıyorum ama yok. Bekledikçe de sanırım fiyatlar iyice artıyor. Al satçı değilim ki. Alayım en az 5 - 6 sene kafam rahat etsin. Çoluk çocuk huzurla bineyim. Piyasada dönenleri gördükçe yuh artık dedim. Allah korkusu kuldan utanma kalmamış. Allah iyilerle karşılaştırsın. Başka şehirden bulsam iyi güzel de gittim aldatmaya çalıştığını anladım diyelim. Nolacak? Hem işinden ol hem zamanından ol hem parandan ol  >:( Memur adamım hergün bir yere gidip araç bakacak lüksüm yok. Hal böyle olunca bir türlü birine güvenip gidemiyorum. Aykut Bey tring dediğiniz ne oluyor. Donanım olarak nasıldır? Aydınlatırsanız düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnanın arkadaşlar şaşırdım kaldım. Linea 1.3 dizel aracım vardı. Sattım. Gel gör ki neyi tutsam elimde kalıyor. Piyasa zaten uçmuş. Bir de üstüne bir sürü alavere dalavere. Resmen korkuyorum. Kimseye güvenemiyorum. Paranoyak gibi oldum. 3 haftadır uğraşıyorum ama yok. Bekledikçe de sanırım fiyatlar iyice artıyor. Al satçı değilim ki. Alayım en az 5 - 6 sene kafam rahat etsin. Çoluk çocuk huzurla bineyim. Piyasada dönenleri gördükçe yuh artık dedim. Allah korkusu kuldan utanma kalmamış. Allah iyilerle karşılaştırsın. Başka şehirden bulsam iyi güzel de gittim aldatmaya çalıştığını anladım diyelim. Nolacak? Hem işinden ol hem zamanından ol hem parandan ol  >:( Memur adamım hergün bir yere gidip araç bakacak lüksüm yok. Hal böyle olunca bir türlü birine güvenip gidemiyorum. Aykut Bey tring dediğiniz ne oluyor. Donanım olarak nasıldır? Aydınlatırsanız düşünebilirim.

Merhaba, 2011 impressive , alüminyum gri renk , sedan otomatik vites , 69500 km de tam servis bakımlı, kazasız, değişensiz ve boyasız aracım. Yeni mazda 3 almak niyetindeyim ancak bu nedenle aracımı satabilirim. Henüz herhangi bir siteye ilan vermedim. Düşünürseniz fotograflarını gönderebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, 2011 impressive , alüminyum gri renk , sedan otomatik vites , 69500 km de tam servis bakımlı, kazasız, değişensiz ve boyasız aracım. Yeni mazda 3 almak niyetindeyim ancak bu nedenle aracımı satabilirim. Henüz herhangi bir siteye ilan vermedim. Düşünürseniz fotograflarını gönderebilirim.

Memnun olurum. Belki de nasip sizin aracınızdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...