Jump to content

Mazda3 İçin Keyless Go Entry & Push Start Stop

stilock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu işe eli yatkın olanlar sizin resimlerle kolayca hellederler sanırsam. Bunu uygulayan ilk kişi misiniz acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu işe eli yatkın olanlar sizin resimlerle kolayca hellederler sanırsam. Bunu uygulayan ilk kişi misiniz acaba

Webden montaj için konu araştırırken Mazda için rastlamadım ,Mazda için sanırım ilk ben uyguladım veya uygulayan arkadaşlar paylaşımda bulunmadı.

Forumda yetenekli arkadaşlarımız çoğunlukta ama uygulayıp uygulamama tercih meselesi gereksiz bulabilenler olacaktır.

Bilmiyorum ama webde  açıkçası forumda eli yatkın arkadaşlar çok kolayca halledebilirler ama tercih meselesi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

harika bir uygulama yaklaşık dört ay kadar önce yurt dışından bende böyle bir kit almıştım fakat kime sorduysam montaj konusunda yardım alamadım umarım yakın zamanda montajını yaptırıp burada paylaşa bilirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda nın Anahtarsız girişli bu model aracı var mı? Varsa onun göğüste mutlaka yeri vardır. Altyapı olması lazım. Bu sistem sonradan sıkıntı çıkarmasın.

Kontak aracın içinde kalacak immobilazer çipi de araçta duracak. Hırsız a sadece kapıları açmak kalıyor. Alarm falan dinlemiyor hırsızlar zaten alttan kabloyu çekip işlerine bakıyorlar. Çok uygulanası bir sistem ancak güvenlik açığı var gibi.

Yine de elinize sağlık bu işe el atmaya elektrikçiler bile cesaret edemiyor kolay kolay.

Özgür Kızılkaya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Ben de çok merak ediyorum. Fabrikasyon bu sistem mevcut ama sonradan eklenebilir mi? 
Aslında güvenli Viper gibi markaların alarm, uzaktan çalıştırma, çift yönlü kumanda, cep telefonunu anahtar olarak kullanma gibi özelliklerin sunulduğu ürünler nispeten ucuz fiyatlara bulunabiliyor ama kime nerede monte ettireceksin, sıkıntı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...
10.04.2014 at 23:16, stilock :

Arkadaşlar,Merhaba

Piyasada universal olarak satılan anahtarsız giriş ve start stop çalıştırma sağlayan sistem kitleri var aracına taktıran oldumu ? konu başlıklarında görmedim , bu aralar uygulamaya başlamayı düşünüyorum sizin fikirleriniz nedir bu hususta ?

Aşağıda yazdığım özelliklerin tamamını içeren kitler var;

Anahtarsız giriş

Start stop motoru çalıştırma

uzaktan çalıştırma

Alarm

Merhabalar ..benimde yapmaya calistigim bi uygulama .yardima ihtiyacim war 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...