Jump to content

Mazdastuff.com

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Volkan sizin Mazda 6 da ne tur bir paspas var ? Resmi varmı ?

abi serviste koydukları paspaslar var,kenarında Mazda 6 yazıyo...resmi yok malesef abi ama anlamışsındır benim dediğimi sanırım  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• Selman

11

• SWeeT6six6

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

abi serviste koydukları paspaslar var,kenarında Mazda 6 yazıyo...resmi yok malesef abi ama anlamışsındır benim dediğimi sanırım  ;)

Anlamadım ama eğer bahsettiğim yerlerde bir problem yoksa ben ondan istiyom..Eşiyokta maalesef yoktu :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlamadım ama eğer bahsettiğim yerlerde bir problem yoksa ben ondan istiyom..Eşiyokta maalesef yoktu :(

abi şurda biraz görünüyo ama  ;D

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gördüm. ben de sanırım bunu hatırladım..Ama bu halı değilmi ? Halı olunca yıkattıktan sonra arabanın içini neme boğuyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ben paspaslarımı 1 sene önce 130 milyona almıştım  ;D

Bravo, tebrik ederim.... 8:)

Bu lafın üzerine ben bu paspasları alırım :P

Bak neye sebep oldun Volkan, bir arkadaş daha gitti uçurumdan aşağı... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bravo, tebrik ederim.... 8:)

Bak neye sebep oldun Volkan, bir arkadaş daha gitti uçurumdan aşağı... :)

abi kaliteli ama ya,değer o paraya yani  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

m3fc ta iken eklemiştim bu siteyle beraber bunu http://www.japanparts.com/db/partslist.php?dealer=6&car=95&middlesmall=&maker=&volkey=

ve bunu http://trussville.buymazdaparts.com/index.cfm?fuse=results&modelid=98&qry=quick&showall=yes

ama elverişsiz şartlar çerçevesinde sadece begenmekle kalmıstık_Türkiye yazıyor gönderdikleri ülkeler arasında ama malum gümrük kapısından cıkarma ihtimali yok gibi :-[  :-\ :(:'(_ >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya şimdi çoğunuz saçmalama deli misin diyecek ama,ben şu sineklik olayını çok seviyorum ve almak istiyorum  8:) dışlamazsınız demi beni aranızdan  ;D  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya şimdi çoğunuz saçmalama deli misin diyecek ama,ben şu sineklik olayını çok seviyorum ve almak istiyorum  8:) dışlamazsınız demi beni aranızdan  ;D  :D

Sineklik??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

halk arasında sütyen ve maske olarak ta tabir edilir,duymadın mı hiç Enes  ;D

sütyen mi :o???_abi bende hiç duymadım_sütyenden sineklik mi yapcaz abi anlamadım :P;D ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sütyen mi :o???_abi bende hiç duymadım_sütyenden sineklik mi yapcaz abi anlamadım :P;D ;D

yaaa aha bu işte  ;)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaaa aha bu işte  ;)

haa bu mu, biliyom abi bunuda içime sinmedi görüntüsü_nette forumun birinde kanada dan bi forumdu yanılmıyorsam, 10 arabadan 9unda vardı bu ama şahsen ben taktırmam_sport tampon falan yalan olur abi o zaman :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan delirme kardeşim o takılırmı hiç arabaya? hee vites topuzu el freni ayna güzel sonuna kadar yanındayım ama aklına mukayyet ol delikanlı adamın sütyenle falan işi olmaz :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaaa aha bu işte  ;)

Hımm, sen siyah ve kırmızı renk ariç Mazda3 alanlar toplumdan dışlanmalı demiştin değil mi Volkan? Sen getirt bundan, bak nasıl dışlanılıyorsun :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız değilsin.Benimde hoşuma gidiyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...