Jump to content

2004 Model full Otomatik mazda 6 satıyorum

masumss

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet herkesin kendine göre düşüncesi ve hesabı var, ben çok istememe rağmen, Mazda 6'yı ve Subaru Forester'ı eşime kabul ettiremedim, kullanamam çok geniş araçlar dediği için mecburi rota mazda3 oldu, hatta buna bile burun kıvırıyor ama o kadar da değil... B sınıf araba bana göre değil...

Allah herkesin gönlüne göre versin, kazasız günler.

Veli abi seninle aynı arabalardan hoşlanıyoruz :) mazda 6 , subaru forester,subaru legacy :)

yada biz kaliteli seviyoruz  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Veli abi seninle aynı arabalardan hoşlanıyoruz :) mazda 6 , subaru forester,subaru legacy :)

Farklı bakış açısı diyebiliriz, sürü psikolojinden nefret etme diyebiliriz, imkanlar dahilinde kaliteyi seviyoruz ve buluyoruz o muhakkak... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alın benden de o kadar ;)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugün İstanbuldan biri geliyor aracı almaya. 24000 dedim 23500 veriyor nasip ise satıcam :)  Yorum alabilirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugün İstanbuldan biri geliyor aracı almaya. 24000 dedim 23500 veriyor nasip ise satıcam :)  Yorum alabilirim...

Hadi hayırlısı abi, ilk olarak ikimizinde ortası 23.750 olsun de, razı olmazsa seninde ihtiyacın varsa ver gitsin abi 23.500'e  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet herkesin kendine göre düşüncesi ve hesabı var, ben çok istememe rağmen, Mazda 6'yı ve Subaru Forester'ı eşime kabul ettiremedim, kullanamam çok geniş araçlar dediği için mecburi rota mazda3 oldu, hatta buna bile burun kıvırıyor ama o kadar da değil... B sınıf araba bana göre değil...

Allah herkesin gönlüne göre versin, kazasız günler.

Sen de yengeyi degistir abi o zaman :2funny: :2funny: :2funny:

Benim hanimda ufak arabadan hoslanmiyo. Mazda6 yi almadan once sana otomatik bi fiat brava yada bravo, artan paraylada kendime volvo s70 manuel vites alayim dedim. Demedigi kalmadi :2funny: o ne oyle kucucuk araba, ben binmem ufak arabaya, mazda 6 guzel onu alalim iste :2funny: duyanda 2 metre boyu var sanacak ama 1.54 boyu var hanimin :2funny: aaa hanimin boyuda marea hlx in beygir gucu kadarmis :2funny: 154 cm = 154 hp :2funny: yillar sonra yeni fark ettim :2funny: tesaduf ya, marea hlx'tir hanimla tanismamiza sebep olan :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun alıcı yerinde olmak isterdim  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abdullah bir ara niyetlendim ama iade tarihini geçirmişim, kayınpeder kabul etmedi...  :2funny:

Ben eski besili guzumdan çok memnundum, yeni bakımını yaptırmıştım, keyifle 3-5 sene binip SW ya da geniş araç düşünüyordum, hanım tutturdu ehliyet alayım, çocukları kursa, okula vs. ben götüreyim diye, benim de işime geldi... Aldı ehliyeti bu sefer manueli kullanmakta zorlanıyor, baskı balata, frenler elimde kalacak, masraf açmadan otomatik bakalım dedik, deyiş o deyiş bu satırları yazıyorum...

Yapacak bir şey yok, seviyorum ben O'nu... :-* 21 yıldır kahrımı çekiyor sağolsun... Bu yaştan sonra O'nun istekleri ön planda...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapacak bir şey yok, seviyorum ben O'nu... :-* 21 yıldır kahrımı çekiyor sağolsun... Bu yaştan sonra O'nun istekleri ön planda...

19 yaşında evlendin demek  :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 yaşında evlendin demek  :clap:

19 yaşında tanıştık, O'nun küçük olması, benim gereksiz işlerim (askerlik, okul vs.) yüzünden 23 yaşında evlendim... Allah herkese mutlu mesut, sağlıklı ve huzurlu evlilikler nasip etsin... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tşk ederim nasip. Bu arada senin  mazdanın 626 yakıt durumu nasıl kaç kuruş yakıyor ?

Soruyu kime sordun abi bilmiyorum ama 626'ların sarfiyatı; şehir içi kullanımı şehirden şehire farkedebilir

Benim aracım Bolu'da 28 kuruş civarında yakıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen de yengeyi degistir abi o zaman :2funny: :2funny: :2funny:

Benim hanimda ufak arabadan hoslanmiyo. Mazda6 yi almadan once sana otomatik bi fiat brava yada bravo, artan paraylada kendime volvo s70 manuel vites alayim dedim. Demedigi kalmadi :2funny: o ne oyle kucucuk araba, ben binmem ufak arabaya, mazda 6 guzel onu alalim iste :2funny: duyanda 2 metre boyu var sanacak ama 1.54 boyu var hanimin :2funny: aaa hanimin boyuda marea hlx in beygir gucu kadarmis :2funny: 154 cm = 154 hp :2funny: yillar sonra yeni fark ettim :2funny: tesaduf ya, marea hlx'tir hanimla tanismamiza sebep olan :tey:

Abdullah hlx arayislarim devam ediyor bir duyum alirsan goruselim dostum

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi fark ettim özür, senin konu başlığında biz muhabbet yapmışız ya... :-[

Hep Abdullah'ın yüzünden...  :fiuw:

Mazda piyasası farklı Masum, durum olur zarar etmezsin, durum olur zararı göze alırsın... Senin işine gelen bir fiyatsa sat tabiki de...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Takas diye bir kelime var Türkçe'de, olabilir mi acaba??

:D

Satan arkadaş mazda 3 istiyormuş bizim araba fazla tecrübeli, o kadar tecrübeli istemiyor diye düşünmüştüm :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abdullah bir ara niyetlendim ama iade tarihini geçirmişim, kayınpeder kabul etmedi...  :2funny:

Ben eski besili guzumdan çok memnundum, yeni bakımını yaptırmıştım, keyifle 3-5 sene binip SW ya da geniş araç düşünüyordum, hanım tutturdu ehliyet alayım, çocukları kursa, okula vs. ben götüreyim diye, benim de işime geldi... Aldı ehliyeti bu sefer manueli kullanmakta zorlanıyor, baskı balata, frenler elimde kalacak, masraf açmadan otomatik bakalım dedik, deyiş o deyiş bu satırları yazıyorum...

olsun, sen höyytt dedin mi susmasını bilecek yine de kadın kısmısı :sopa:

ben halime şükredeyim o zaman :2funny:

yazık sana veli abi :'( istediği arabayı bile alamıyor :'(

bu gazla gidip yengeyi babasının evine postalama sakın :2funny: :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi fark ettim özür, senin konu başlığında biz muhabbet yapmışız ya... :-[

Hep Abdullah'ın yüzünden...  :fiuw:

Mazda piyasası farklı Masum, durum olur zarar etmezsin, durum olur zararı göze alırsın... Senin işine gelen bir fiyatsa sat tabiki de...

hee her şeyin suçlusu benim zaten :jedi: :jedi: :jedi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abdullah hlx arayislarim devam ediyor bir duyum alirsan goruselim dostum

Geometri candir

HLX dedin, yaktın beni. akarsular durdu alper abi. araştırmadayım, merak etme 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...