Jump to content

Mazda CX-3 Dünya Prömiyeri

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

olmuş bu araç olmuş :) toplayın :D

Videoda ne görüyorsak aynı araç gelecekmi acaba tutup boş paketi göndermesinler..

Video daki aracın albenisine bakarmısınız müthiş tek kelime ile..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Videoda ne görüyorsak aynı araç gelecekmi acaba tutup boş paketi göndermesinler..

Video daki aracın albenisine bakarmısınız müthiş tek kelime ile..

O deri kısımların bir tarafı eksik gelsin Mazda tr dünyada kimsenin hak etmediği kadar küfür hak eder.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, bizde bir tuhafız.

Şimdi bu arabayı dolu getirecekler (ki fiyat alacak başını gidecek);

"uuuuvvv ne pahalıymış" Diyeceğiz.

Boş gelecek; "Küfürü yiyecekler" Deriz.

Sonra adamlar karkas arabaya donanıma göre ekleyelim fiyatta ona göre diyecekler;(VW,BMW gibi)

Eee o da olmaz.

Mantıklı konuşalım, bu araba 1.5 dizel AT gelirse videolardaki arabayı 100bine satabilirler ancak.

50bine de cant kapaklısı, yani kupkuru gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cx3 Qashqai  ile aynı sınıf değil heralde? Nissan Cuke ile olması lazım. cx-5 ile aynı sınıfta değil mi Necip?

Juke ----> 4130 mm

CX-3----> 4275 mm

Qq ------> 4379 mm

Araya bir yere yerleştirin işte CX-3'ü. 10 cm için de birbirimizi kırmaya gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cx3 Qashqai  ile aynı sınıf değil heralde? Nissan Cuke ile olması lazım. cx-5 ile aynı sınıfta değil mi Necip?

Lafı geçti diye yaptım ama ondan da güzel değil mi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş araç, ben çok beğendim. Gelir gelmez almayı düşünüyorum. Fiyat aralığı da tahminimce 75-95 arası bir şey olur heralde veya 70-100 arası diyebiliriz düz vites ve 4x2 opsiyonuna göre..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş araç, ben çok beğendim. Gelir gelmez almayı düşünüyorum. Fiyat aralığı da tahminimce 75-95 arası bir şey olur heralde veya 70-100 arası diyebiliriz düz vites ve 4x2 opsiyonuna göre..

Sizin de bahsettiğiniz fiyatlarda olur büyük ihtimalle. AWD dizel otomatik en yüksek 95 diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet. Jeep Renegade de geldi. Küçük kompakt suv pazarı baya rekabetçi olacak. Rakipler Renegade, HR-V, Juke vb.. Renegade'in de başlangıç fiyatı 75 bin. Ama CX-3 ün standart özellikleri sanırım daha üstün..Görünen o ki. CX-3 opsiyonları benzin-dizel, 4x2-4x4 ve MT ve AT vites olacak. Ayrıca sanırım yine reflex ve power gibi 2 sınıf olur. Dizel 1.5 (AT veya MT, 4X2 veya 4x4) seçilebilecek. Benzinli motor 2.0 cc olacak bildiğim kadarıyla. Bu durumda Türkiyede en çok gidecek olan tabiiki 1.5 dizel AT modeli olacaktır. 

2015 model CX-5 power 2.0 135 bine satılırsa, CX-3  1.5 dizel AT, reflex ve power ve 4x2-4x4 opsiyonlarına göre 80-85 ve 95-100 TL olur diye tahmin ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...