Jump to content

Astina GT Akçakoca'da :)

Guest AkCaKoCaLı
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest AkCaKoCaLı

sabaha karsı saat 5 gibi uyuymadım ve arkadaslarımın yanına  merkeze iniyordum bırden caminin önünde bi astina gördüm ve kadır abının arabası oldugunu farkedınce cok sasırdım abı keske numaran olsaydıda tanıssaydık dahada yakından ayrıca yurtdıısından getırdıgın led stoplar on numara olmus

ön lastıgın inmişti yanımda takımlar olsa söküp petrolde  şiişirip takıcaktım yerıne :):) iii tatiller abı geldıgınde okursun artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AkCaKoCaLı

ah abi gece 5te gördüm caminin önünde keske bekleseydım senı lımana kahvaltı yapmaya gıdıoduk arkadaslarla sızde gelırdınız güzel olurdu kısmet degılmıs.. bidakı geldıgınde ınsallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serdar, kusura bakma seni arayamadım.. Yanımda misafirlerim vardı. Fındık zamanı muhtemelen daha çok vaktimiz olur görüşürüz inşallah ;)

Yalnız nedir bu benim şansım yaa ne zaman denize diye niyetlensem Akçakoca nın denizinden hayır gelmiyor.

C.tesi köye gidip denize girdik, denizden dayak yiyip çıktık :D Pazar günü de o kadar dalgadan sonra kıyı çok yosunluydu girmedim.. :) Fındığa geldiğimde girerim inşallah artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AkCaKoCaLı

ciddimisin abi ya dayak konusunda  bazı yerler barzo dolu oluyo sende karşılaşmış olabılırsın  ;D bende fındık işine başlıyorum  1 ay gün yüzü yok bana işim zor yardıma gelırsınız artık :)  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...