Jump to content

Trafik Cezası

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sonunda kabak gibi çıktı karşıma  :-[

Tarih      Tutanak Harf    Seri No      Birim      Araç Plaka    Ceza Maddesi  Ceza Puanı

04/07/2007      EJ            957531    SALİHLİ    06AB8764        512B              15

Toplam Ceza Puanı:15 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Ayda 2-3 kere İstanbul'a gelen ve seyir halinde acil durumlar harici telefonla konuşmamaya özen gösteren babama Topkapı bölgesinde "Seyir halindeyken telefonla konuşma" cezası geldi.. 55 ytl.. Mobese kamerası değil ama, polis memuru kesmiş cezayı.. Büyük ihtimalle ışıklarda falan duruyordu, öle rahat rahat kesti polisler cezayı :D

ben ki fıldır fıldır dolaşıyorum, telefon elimden düşmüyor, ama bana çok şükür böle bişey gelmedi :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şunu uzun süredir merak etmisimdir arkadaslar konu tekrar gündeme gelmisken sorayım.. trafik kazalarından sonra rapor tutması amacıyla trafik polisi cagrılır, daha sonra neden ve hangi akla hizmet olarak kazada hicbir sucu olmayan sürücüye de cezai işlem uygulanır bi fikriniz var mı?? yani adam duruyoken gelip patlatmıs biri, polis cagırıyosun doal olarak, hatasız olan taraf arabasına bakıyor ici sızlıyor, dier sürücüye daldı dalacak bütün gününü belki haftasını mafettiği herseyi allak bullak ettiği icin ama trafik polisi gelip her 2sinede ceza yazıyor!! bu nasıl bir kanundur, adaleti nerdedir, mantıgı nedir anlamıs degilim..

bu arada konunun benimle alakası yok, bana ceza kesmediler bu sekilde ancak bu durumun varlıgından haberdar olmak bile uyuz ediyor insanı acıkcası..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şunu uzun süredir merak etmisimdir arkadaslar konu tekrar gündeme gelmisken sorayım.. trafik kazalarından sonra rapor tutması amacıyla trafik polisi cagrılır, daha sonra neden ve hangi akla hizmet olarak kazada hicbir sucu olmayan sürücüye de cezai işlem uygulanır bi fikriniz var mı?? yani adam duruyoken gelip patlatmıs biri, polis cagırıyosun doal olarak, hatasız olan taraf arabasına bakıyor ici sızlıyor, dier sürücüye daldı dalacak bütün gününü belki haftasını mafettiği herseyi allak bullak ettiği icin ama trafik polisi gelip her 2sinede ceza yazıyor!! bu nasıl bir kanundur, adaleti nerdedir, mantıgı nedir anlamıs degilim..

bu arada konunun benimle alakası yok, bana ceza kesmediler bu sekilde ancak bu durumun varlıgından haberdar olmak bile uyuz ediyor insanı acıkcası..

aynn katılıyorum abı bende bılmıyorum bunun nedenını :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...