Jump to content

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Zafer Bayramımız kutlu olsun. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, saygıyla anıyorum..

Şu sıralar gerçekten buna çok ihtiyacımız var. Unutmayalım ve unutturmayalım Zafer bayramını gönlümüzce, dilediğimizce kutlayabilmeliyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zafer bayramınız kutlu olsun, topraklarımızı işgalcilerden nasıl geri kazandığımızı unutmayalım, unutturmaya çalışanlara uymayalım...

Harbiye Marşı

Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfâdıyız

Tufanları gösteren tarihlerin yâdıyız

Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti

Cehennemler kudursa ölmez nigâhbanıyız

Yaşa var ol Harbiye! Yıkılmaz satvetinle

Göklerden gelen bir ses sana ne diyor dinle

Türk vatanı üstünde sönmez güneşsin sen

Kartal yuvalarında hürdür millet seninle

Yüzyıllardır Harbiye bu orduya şan verir

Çıkardığı dehâlar semalara yükselir

Baştanbaşa tarihtir mektebin her zerresi

Sarsılmayan azminle çelik kal'alar erir

Şahikalar üstünde meydan okur bu erler

Yaklaşacak düşmana mezar olur bu yerler

Bağlayamaz bir kuvvet bu kasırga milleti

Tarihlere sorun ki, bize "ölmez Türk" derler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne zaferi Fatih? Hani böyle bişey olmadı diyordu seçtiklerimiz?

TC nin uydurması olan resmi tarihmiş ya! Hani forumdan bile arkadaşlar sonsuz sadakatlarıyla destekliyordu o seçilenleri?

Biz yinede TCnin Resmi! tarihine inananlar olarak, bu topraklar ve o gafiller uğruna canlarını verenleri rahmetle analım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne zaferi Fatih? Hani böyle bişey olmadı diyordu seçtiklerimiz?

Malesef sokaklarda böyle insanlarla dolu, gazetelerin yorum bölümlerine facebooktaki dolaşan Atatürkle ilgili paylaşımların altına bakın,  hakaretleri hezeyanlarını görün. Ben insan olarak yalanlarından utanıyorum, akla hayale gelmeyecek şeyleri doğru diye iddia ederek paylaşmaktan utanmıyorlar. Yazık..

Bu arada dün meydanların boş kalması daha büyük bir ayıp. İnsanlar bağımsızlıklarını, kurtuluşu kutlamayıda belli bir ideolojiyle bağlantılayıp kutlama yapmayı kendilerine yakıştıramamış anlaşılan.. Tabi çalışan insanları ayrı tutuyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gavurların dediklerine değil yaptıklarına bakın arkadaşlar, hepsinin üzerinde bayrak gururla taşırlar böyle günlerde, sanki yakın tarihleri kahramanlıklarla dolu bizim gibi  :)

Milliyetçiliği kötüleyen gavurlar aslında sıkı milliyetçidir, ingilizle almanı aynı yerde tatil yapıyor göremezsiniz, biri geldi mi diğeri kaçar...

Milliyetçiliği kötü bişeymiş gibi kabul ettirmeye çalışıyorlar bizlere inanmayın zaten bizden uyumlu milliyetçi az bulunur dünyada daha da kerizleşmeyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hakkatende zafer gibi bir zafer kazanılmış bu ülkenin tarihinde , kabul edselerde etmeselerde defolup gitmişler tüm düşmanlar. Bütün geçmişimizi vede geleceğimizi borçlu olduğumuz şehitlerimizin ruhları şad olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gavurların dediklerine değil yaptıklarına bakın arkadaşlar, hepsinin üzerinde bayrak gururla taşırlar böyle günlerde, sanki yakın tarihleri kahramanlıklarla dolu bizim gibi  :)

Milliyetçiliği kötüleyen gavurlar aslında sıkı milliyetçidir, ingilizle almanı aynı yerde tatil yapıyor göremezsiniz, biri geldi mi diğeri kaçar...

Milliyetçiliği kötü bişeymiş gibi kabul ettirmeye çalışıyorlar bizlere inanmayın zaten bizden uyumlu milliyetçi az bulunur dünyada daha da kerizleşmeyelim...

Arada büyük fark var belirteyim;

Bizdeki milliyetçilik faşizm ve şovenizm tadında yenilip yutulduğu için kötülenen milliyetçilik bu çerçevede... Bence de; çok doğru kötülenmesi  >:D

Gavur dediklerinizin milliyetçilği ise siyasetle değil, icraatla ölçüldüğü için fark yaratmakta...

(İcraat; sokak lambalarını, otobüs duraklarını kırıp parçalamamak, yerlere tükürmemek, kağıt israf etmemek, kendi ülkesi ve halkı için çalışmak, umumi tuvaletleri temiz tutmak, devletinin malını deniz görmemek, yemeyene domuz muamelesi yapmamak vs.vs.)

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Domestos, sen hariç buradaki herkes Zafer bayramı ve şehitler için bir anma mesajı gönderdi , milliyetçilik ile ilgili yorumunu dikkate almalımıyız sence...

Vay anassını; ben bir vatan hainiyim o zaman, milliyetçi değilim, şehitleri de zaten sallamam, bu ülke için de çalışmam...

O zaman ben de şöyle bir önermede bulunayım; sen de kandillerde, dini günlerde/gecelerde/bayramlarda mesaj göndermedin, ben buna senin bakış açına göre yorum getirirsem ne olur??

Bu mudur yani ???

Bravooo, tebrik ediyorum ve görüşlerinle düşüncelerinle seni baş başa bırakıyorum.

;)

Dikkate almayacağım kişilerin listesine eklendin... Bu liste uzadıkça da; onuncu köye doğru yol almanın zamanı gelmiş demektir...

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vay anassını; ben bir vatan hainiyim o zaman, milliyetçi değilim, şehitleri de zaten sallamam, bu ülke için de çalışmam...

O zaman ben de şöyle bir önermede bulunayım; sen de kandillerde, dini günlerde/gecelerde/bayramlarda mesaj göndermedin, ben buna senin bakış açına göre yorum getirirsem ne olur??

Bu mudur yani ???

Bravooo, tebrik ediyorum ve görüşlerinle düşüncelerinle seni baş başa bırakıyorum.

;)

Dikkate almayacağım kişilerin listesine eklendin... Bu liste uzadıkça da; onuncu köye doğru yol almanın zamanı gelmiş demektir...

Saygılar.

Salladın yine her zamanki gibi ve yine tutturamadın, Allah selamet versin sana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Salladın yine her zamanki gibi ve yine tutturamadın, Allah selamet versin sana...

Sallamaktan kastın nedir bilemem ama, bu senin bakış açın... Saygı duymaktan ve muhatap olmamaktan başka elimden gelen bir şey olmaz...

Ama şu var ki; mesaj yazmadım diye takındığın düşünce ve tavrından; bir şeyleri tutturduğum ve oturttuğum kessin...

:2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu konu başlığının adına yakışacak, yazışmaları görmek isterdim bu alanda aslında. Dönem dönem başka konu başlıklarının altında da, benzer olaylar oldu. Biraz daha anlayışlı ve hoşgörülü olabiliriz.

Elbetteki isteyen, dilediği herşeyi söyleyebilir ama, o ince ayarı kaçırmasak diyorum. Ağzımızın tadı kaçmasa. İnanın bu forumun bir üyesi olmaktan, ve sizleri tanımaktan çok mutluyum. Forumda geçirdiğim zamandan da çok keyif alıyorum. Ama bu tip olaylar, son sıralarda oldukça çoğaldı.

Elimden geldiğince aktif olmaya çalıştığım bu forumda, bu bölümleri yoksayılanlara ilave etmeyide doğru bulmuyorum.  Biraz daha saygı sevgi çerçevesinde, hoşgörüye davet ediyorum herkesi.

Sevgiler saygılar sunuyorum hepinize. Sağlıcakla kalın....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu konu başlığının adına yakışacak, yazışmaları görmek isterdim bu alanda aslında. Dönem dönem başka konu başlıklarının altında da, benzer olaylar oldu. Biraz daha anlayışlı ve hoşgörülü olabiliriz.

Elbetteki isteyen, dilediği herşeyi söyleyebilir ama, o ince ayarı kaçırmasak diyorum. Ağzımızın tadı kaçmasa. İnanın bu forumun bir üyesi olmaktan, ve sizleri tanımaktan çok mutluyum. Forumda geçirdiğim zamandan da çok keyif alıyorum. Ama bu tip olaylar, son sıralarda oldukça çoğaldı.

Elimden geldiğince aktif olmaya çalıştığım bu forumda, bu bölümleri yoksayılanlara ilave etmeyide doğru bulmuyorum.  Biraz daha saygı sevgi çerçevesinde, hoşgörüye davet ediyorum herkesi.

Sevgiler saygılar sunuyorum hepinize. Sağlıcakla kalın....

Bu yaşıma kadar hiç kimseye minnetim, eyvallahım, yalakalığım şuyum buyum olmadı... Ne kazandımsa kendim kazandım, ne kaybettiysem menfaatçi olmadığımdan, insanlara saygı gösterdiğimden kaybettim...

Bana türlü ithamlarla (yakından uzaktan ilgisi olmadığı halde) gelen düşüncelere kucak açamam, eyvallah paşam diyemem... Demem, demedim...

Karşımdaki kişilik bana hangi tarzda yaklaştıysa karşılığını misliyle alır, aldılar da...

Bu bakımdan hoşgörülü veya tevazuu sahibi olamam, bu durumun değişmesi de imkansız... Ben fikrimi ortaya koymuşum, düşüncelerimi yazmışım, beni çeşitli şeylerle itham etmenin nasıl bir mantığı olabilir? Sen de düşüncelerini koyarsın beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez...

Yaftalamanın, ithamlarda bulunmanın, bir takım uygunsuz kelimelerle hitap etmenin karşılığı benim nazarımda hoşgörü, tevazuu, buda geçer düşüncesi olamaz...

Yanlışa yanlış, doğruya doğru, iyiye iyi, kötüye kötü derim... Beğenmeyenin kendi sorunudur, ama bu sorunu bana yansıtamaz... Yansıtırsa cevabını alır... Bu durum yaşandı diye de, huzurumu, neşemi kaybedecek değilim.

8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sallamaktan kastın nedir bilemem ama, bu senin bakış açın... Saygı duymaktan ve muhatap olmamaktan başka elimden gelen bir şey olmaz...

Ama şu var ki; mesaj yazmadım diye takındığın düşünce ve tavrından; bir şeyleri tutturduğum ve oturttuğum kessin...

:2funny:

Keşke sallamadan önce mesajlarımın olduğu şu konuları okusaydın da bu duruma düşmeseydin...

http://www.mazdaclubtr.com/6021/berat-kandili/msg473063/#msg473063

http://www.mazdaclubtr.com/18426/regaib-kandiliniz-mubarek-olsun/msg469148/#msg469148

http://www.mazdaclubtr.com/13771/mevlid-kandiliniz-mubarek-olsun/msg456587/#msg456587

http://www.mazdaclubtr.com/23155/ramazan-bayraminiz-kutlu-olsun/

http://www.mazdaclubtr.com/12424/kurban-bayraminiz-kutlu-olsun/60/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...