Jump to content

Practica Yakıt Tüketimi Hakkında

greypratica
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• greypratica

7

• pepe

4

• demirhan09

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest mustafa_g

ş.içi tüketim olarak gayet normal (dikkat et düşükmüş demedim). biraz daha düşürebilirsin ama bunun için buji kablosundan tut, buji, hava filtresi, emisyon ayarları v.s. gibi birkaç işle uğraşman gerekir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aralar cok soru soruyorum sanırım . birşey daha danısacagım sizlere bu practicalarda benzin uyarı lambası var mı ?benimkinde henüz yanan yadaa dıt diee öten bişeye denk gelmedimm..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Faruk, yakıt bitimini sesle bildiren bir araba ben henüz görmedim ama ikaz ışığı muhakkak vardır.

megane ötüyor yakıt belli bi seviyeye inince
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

megane ötüyor yakıt belli bi seviyeye inince

Megane kullandım ama yakıtını bitirmemiştim :) Bence çok gerekli değil.. Işık zaten yeterince huzursuz ediyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Megane kullandım ama yakıtını bitirmemiştim :) Bence çok gerekli değil.. Işık zaten yeterince huzursuz ediyor :)

bende serkanın arabada görmüştüm zaten baskada bi özelliği yok atarabasının :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aralar cok soru soruyorum sanırım . birşey daha danısacagım sizlere bu practicalarda benzin uyarı lambası var mı ?benimkinde henüz yanan yadaa dıt diee öten bişeye denk gelmedimm..

var tabiki sesli ikaz yok ama ışıklı ıkaz var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakıt bitimi dedigim belli bir seviyeye gelince uyarı verir o mana da söyledim transporterl larda sinir bozucu bir ses cıkarıyor mesela.aynı zaman da ışık ta yanıyor.sanırım benim mazda da şamandırada sorun var.uyarı ışıgı yanmıyor.söküp bakmam lazım..

.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi zmanlar bmw 2002 aracım vardı.1970 model benzin göstyergesi bozuktu.arabada pet şisede benzim tasırdım..sanırım aynı önlemi almam lazım:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
Guest mustafa_g

kendi sınıfına göre düşük tüketimi var ama zaten yakıt sarfiyatı kullanım tarzıyla birebir bağlantılı olduğu için "şu" kadar yakar demek imkansız :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

normal şartlarda tahmini birşey vardır ama yakıt konusunda bari onu söyleyin de rahatlasın arkadaş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25Kr civarında yakması makuldur...ama daha düşük ve daha yüksek yakabilir.örneğin geçen yaz uzun yolda ortalama 120 km ile babam 17,6Kr yakmıştı fiyatta şu ankinden pek farklı değildi sanırım..(1.5 16v familia)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

şakir 280ykr yakıyor şu an

ördeğin ne kadar yaktığını söyleyip de moralinizi bozmayayım diyorum ama yok yok bozayım :D

çamlıca buluşmasına gelirken depo sıfır çizgisindeydi ve 90 ytl 95 oktan benzin alıp çıktım yola. 335km sonra tekrar benzin aldığımda sıfır çizgisinin 1mm kadar üstündeydi ibre :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...