Jump to content

Aracımın Altından Gelen Ses

NurettinKocak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar birkaç gündür arabamın altından arada bir özellikle vites değiştirirken tam şöförün sol ayağının altından tık diye bir ses geliyor ve hissediyorum bu hareketi. Bi sorun olduğundan şüpheleniyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar birkaç gündür arabamın altından arada bir özellikle vites değiştirirken tam şöförün sol ayağının altından tık diye bir ses geliyor ve hissediyorum bu hareketi. Bi sorun olduğundan şüpheleniyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Arabanın garantisi halen var. Belliki viteste bir sorun var. Yetkili bir servise gidip sorunu çözmek gerekiyor. Burdan nasıl bir yardımımız olur ki?

Geç kalırsanız garantiyi'de kaybedeceksiniz dimi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınızı Evo'ya götürebilirsiniz. Servis müdürü Cem bey var, onun eşliğinde Okay ustaya sorununuzu anlatıp. Yine Okay usta eşliğinde test sürüşüne çıkabilirsiniz. Eğer bir sorun var ise, gerisini Okay usta halledecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Garantisi bakımı yetkili serviste yapılmadığı gerekçesiyle bitmiş. Pek anlamadığım için soruyum dedim teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Garantisi bakımı yetkili serviste yapılmadığı gerekçesiyle bitmiş. Pek anlamadığım için soruyum dedim teşekkür ederim

Aracınız kaç bin km'de ? Şanzıman yağı bu güne kadar hiç değişmiş mi ? Yada aracınızın baskı balatası değişmiş mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

54bin kmde periyodik bakımları yapıldı arabanın altını geçen gün kaldırıma vurdum ama acaba ondan kaynaklı bi sorun mu bilemedim. O kadar rahatsız etmiyor aslında sürekli de yapmıyor ama ilerde daha büyük bi sorun olur diye işkilleniyorum.

Aracınız kaç bin km'de ? Şanzıman yağı bu güne kadar hiç değişmiş mi ? Yada aracınızın baskı balatası değişmiş mi ?

Baskı balata değişmemiş bildiğim kadarıyla.

Ankarada bildiğiniz iyi bir usta varsa yerini ve ismini verirseniz sevinirim ayrıca

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın altını vurduysanız karlık ya da davlumbazda bir sıkıntı olabilir. aracı kaldırıp altını baktırın derim.

Ankarada yetkili servis Herter var. öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın altını vurduysanız karlık ya da davlumbazda bir sıkıntı olabilir. aracı kaldırıp altını baktırın derim.

Ankarada yetkili servis Herter var. öneririm.

Davlumbazdaymış sorun. Kırılmış ve arasına hava girdikçe ses yapıyor ve sürtüyormuş
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Davlumbazdaymış sorun. Kırılmış ve arasına hava girdikçe ses yapıyor ve sürtüyormuş

Mutlu arkadaşımız söylemesinden sonra mı gidip aracınıza baktıp, bu sorunu gördünüz. Yoksa tesadüf denk mi geldi ?

İlk mesajınızda vites değiştirirken ses oluyor demeniz. Ve hiç aracın altını vurduğunuzdan bahsetmediğiniz için. Haliyle bizlerde komple teorileri ürettik :)

Size Evo'yu tavsiye etme sebebim, profilinizde "İstanbul" yazıyor. Bilmiyorum belki geçici olarak Ankara'dasınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan abi sanmıyorum arkadaş 35 dakikada bu forumu okuyup aracı lifte kaldırılıp da baktırsın. :) 

Denk gelmiştir. 

Vallahi bilmiyorum mevcut konu başlığından şu ana kadar olan ki süreç tam bir kaostu.:) Ama çabuk çözümlenmesine sevindim.

Not: Nurettin mevcut konu başlığının adını değiştirdim. Çünkü yanlış izlenim uyandırıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pek usta bir şöför olduğumu söylemem ve araçtan da anlamam aslında Sorun şöyle çözüldü aracımın altına bakmam yetti ki davlumbazın aşağı doğru sarktığını gördüm :)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...