Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Makyajlanıyor

Obivan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda-3-kapak-700x357.jpg

Mazda 3 ufak değişikliklerle önümüzdeki aylarda satışa çıkacak. ABD pazarına önümüzdeki ay makyajlı modelin giriş yapılması beklenirken bizleri en çok şaşırtan detay 3’ün daha ucuz olacak olması.

600 dolar ucuzlayan Mazda 3’ün başlangıç fiyatı böylece 17.845 dolar oldu. Bu ucuzlamaya rağmen diğer şaşırtan bir sürpriz ise artık tüm donanımlarda standart olan arka görüş kamerası. Tutulan Ekipman Paketiyle otomatik aydınlatma grubu, yağmur sensörü, parlak krom dış kaplamalar ve 16 inç alaşım jantlar alınabiliyor. Ayrıca spor koltuklar, arka koltuk kol desteği, kör nokta uyarı sistemi, trafik alarm sistemi ise diğer gelen ekipmanlar arasında.

Orta donanım Popüler Ekipman Paketi ile karartılmış yan arka camlar, çift bölgeli otomatik klima ve Bose ses sistemi geliyor. Köpek balığı yüzgeci anteni, CD oynatıcısı ve SiriusXM uydu radyo sistemi de diğer ekipmanlar.

Bu konuştuklarımız ABD pazarı için geçerliydi. Türkiye için ne tür güncellemeler gelir, önümüzdeki aylarda görebileceğiz.

Kaynak: http://www.otopark.com/2015/07/02/daha-ucuz-daha-dolu/

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Makyaj değil de hafif dokunuşlar ve donanım güncellemesi var anlaşılan. Makyaj 2017 modellerde olur. Hep öyle olmuştu çünkü.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizce biz ne zaman otomatik aydınlatmayı aksesuar olarak satın alabileceğiz? yada kumandadan camları kapatma gibi opsiyonları alabilecekmiyiz....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

sizce biz ne zaman otomatik aydınlatmayı aksesuar olarak satın alabileceğiz? yada kumandadan camları kapatma gibi opsiyonları alabilecekmiyiz....

Su cam kapatma isine illet oluyorum boyle bi teknoloji ve cam kapama yok
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Kumandadan cam kapatamama işi benim de canımı sıkıyor. Ayrıca sadece şoför camında kol sıkışma önleme sistemi var. Diğer camlar giyotin gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben de navigasyona taktım.77.000TL verdik aldık aracı.Navigasyon için 1700TL sdkart fiyatı istiyorlar.Ben de dedimki fiyatına 1000 veya üzeri bir fiyat koyun zaten alacağız.Ama o kadar parayı veripaldıktan sonra cebimden 1700TL ekstra verecek gücü bulamıyoruz.Ne yapacağız bilmiyoruz. :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Yakın zamanda makyajlanacakmış araç doğru. İçinde ve dışında tasarımsal değişiklikler olacakmış. Sanırım yaşanan küçük sorunları giderecekler makyajlıda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakın zamanda makyajlanacakmış araç doğru. İçinde ve dışında tasarımsal değişiklikler olacakmış. Sanırım yaşanan küçük sorunları giderecekler makyajlıda.

2016 yazı bulur heralde gelmesi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

bekleyip göreceğiz sanırım.uzun zamandır mazda 3 almayı düşünüyorum hele bir makyajlısını göreyimde...bir de opsiyonda neden sanroof vermezler anlamadım.tamam cam tavan, sanroof çatı mukavemetini azaltıyor. Allah (c.c.) korusun bir kaza anında çok sıkıntılı bir durum olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

İç tasarım şimdi benlik olmuş 8) Tofaş'ı andıran el freni gitmiş, güzel bir direksyion tasarımı gelmiş.

Ah bir de otomatik şanzımanı toplasalar veya türkiye'de power için düz seçeneğini sunsalar. Veya turbo motor :D

13659152_10154554628828984_8111389701604

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...