Jump to content

Nano Charger olayında son durum...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest infsphinx

ben özel mesaj atıp öğrendim lakin şöyle bir sıkıntı var ben o tarafları hiç mi hiç bilmem... nası bulacam ben onu... buradan toplanıp beraber gitsek uyar mı?

sarıyer beşiktaş güzergahında veya taksime veya eminönüye gelebilirim biri beni alsın yoksam bulamıcam ... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 85
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• Selman

5

• Gökhan

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Nerede yaptıracağınızı buldunuz mu bunu? İzmir bayii yok galiba....

İzmir'de de var abi,sen yaptırmak istediğini söyle gider yaptırırız...ben Tipo ya yaptırıyodum zamanında bunu ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi arkadaşlar abiler cumartesi gidiliyor mu nanoşlanmaya...

gidiliyorsa kimler gelecek kaçta gidilicek yer tam neresi?

ben taktırdım ama yınede gelebılırım:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

ben taktırdım ama yınede gelebılırım:)

baba taktirdiysan direk yorumları rica ediyoruz şöle kapsamlı olarak...

M3 le nası perf verio dyno değerleri benzin tüketimi ...

evet bekliozzzzz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak yalnız mazda 6 da nanoştan aman aman bir performans alamazsın , alsanda motor zaten yeterince verimli olduğu için pek farkedilmez, yanlış hatırlamıyorsam senin 6 otomatikti değilmi?, bu performansı algılamayı dahada zorlaştırıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

anladıgım kadarıyla nanos otomatıkte performans yonunde artı verıyor ama ekonomı yonunde pek bı katkı saglayamayabılır...tıptronık olsaydı muhtemelen katkı saglardı manuel kullanımda

guzular tiptronik :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak yalnız mazda 6 da nanoştan aman aman bir performans alamazsın , alsanda motor zaten yeterince verimli olduğu için pek farkedilmez, yanlış hatırlamıyorsam senin 6 otomatikti değilmi?, bu performansı algılamayı dahada zorlaştırıyor.

Dündar, Gökhan'ın bahsettiği türden bir atiklik olması yeterli. Onun da 2.0 ve AT olduğu için az çok aynı şeyleri alabilirim diye düşünüyorum yoksa yakıtta bir beklentim yok o kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

abi biz bi de carbon clean yapıp ondan sonra nanoş taktıralım dedik ...

hem temiz motor hem de soğuk hava... bizim kesin bi performans farkı almamız lazım yani en azından benim beklentim o yönde... fakat benzin tüketimi nasıl olur işte onu bilmiom...

bi fark beklemio deilim fakat benzin farketmese de çekiş farketsin yeter bana ... biraz daha atak olsun araba... özellikle ilk viteslerde düşük devirlerde... sonraki viteslerde yani yüksek devirlerde zati bence çok başarılı M3 ler... ilk viteslerde de biz destek çıktık mı arabaya tamamdır işte daha ne... benzini de varsın yaksın ne diyim... feda olsun bizim guzulara...  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dündar usta,seninde buna benzer birproje vardı.Ne oldu?

Projem halen devam ediyor onlarca sattım, mazda3 teki performans farkını ben alsamda Okan'ın mazda3 a.t. olduğu için pek fark alamadı ama başka manual bir mazda3 te gayet iyi sonuç aldık, Murat KARABİN'in aracındada ayarı biraz fazla kaçırınca ufak tefek sorunlar yaşamıştık mazda3 ler biraz hassas ince ayar lazım rolantide zaman zaman inip kalkmalar meydana geliyor, pek sık olmasada olmaması için ayarlamaları yapacağım ama denek mazda3 lazım  :),  yoksa diğer marka araçlarda çok verimli oldu en son 2001 model vitec e taktım araç sahibinin düşük devirlerde performansının düşük olduğundan bahsetmişti ki hakikaten biraz sönük oluyor, araç debriyajı kaldırınca hareket etmeye başladı ve sonuç çok başarılı oldu, bu sistemin amacı zaten yeterli orandaki taze hava ile yanmayan yakıtı yakmak ve buda düşük devirlerde iyi sonuç veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan takmıştı hatta deneyip izlenimlerini paylaşacaktı....

Abicim dediğim gibi A.T. araçlarda çok fark hissedemiyoruz vites tamamen bizim elimizde olmadığı için, ama dikkat çekici bir fark var, birde asıl bu aletin görevi düşük devirleri toparlaması ve tork artışı olduğu için aracı sert kulanan ve devirli seyreden arkadaşlarda ancak son hızlardaki çıtanın yükselmesi ile farkı anlayabilirler, bugün cihazı daha önce deneyen Eletrikçi APO geldi ( Yeni oto servisten ) onun aracınada taktık, ilk taktığımızda fark etmediğini söyledi 2 hafta sonra çıkardık, 3 gün sonra geldiğinde 1. 2. ve 3. viteslerdeki aracın  seriliğinin  kaybolduğunu ve cihazı yeniden takmak istediğini söyledi,  kullandığım için elimde kalmamıştı, ancak bu güne kısmet oldu adam hasta aracı yanlaması daha kolay oluyormuş, abi servise gittiğinde kendiside detaylı anlatır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

arkadaşlar bugün merser maslaktaydım bendeki o istenmeyen seslerden ötürü... hallettiler saolsunlar...

bu carbon clean olayını sordum... ve arkasından nano charger takılacağını sordum...

carbon cleane kesinlikle 55.000 - 60.000 den önce girme dedi cem bey...  şu anda motor içi çıplak daha o kadar kurum bağlamamıştır şu anda yaparsan herhangi bir kimyasal tepkime durumu olabilir başına ileriki zamanlarda yok yere dert açarsın dedi... 60.000 civarı bir olsun o zaman sokmak daha mantıklı dedi...

nano charger olayına ise onu yaptır bir zararı yok araba biraz daha ataklaşır dedi... herhangi bir memnuniyetsizlikte zaten kolaylıkla çıkarabilirsin dedi...

demem o ki benim carbon olayı yatar nanoşa devam...

ondan ayrı zeibarta girecem bu hafta merter deki zeibart a ... daha önce orada bişiler yaptıran var mıdır?

cam filmi çekilecek - pasta cila boya koruma yapılacak - eğer makul gelirse alt ses izolasyonu yapıalcak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...