Jump to content

Nano Charger olayında son durum...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 85
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• Selman

5

• Gökhan

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

bende yapcam su iteleyicisini güzel bişey gercekten :D bilerek yaptırmadım ki bidaaki gelişimde bidaa arabayı yıkasınlar iç dış beleşe die :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bende yapcam su iteleyicisini güzel bişey gercekten :D bilerek yaptırmadım ki bidaaki gelişimde bidaa arabayı yıkasınlar iç dış beleşe die :D :D

cin gibisin maşallah eti cin hesap kitap son safhada :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yaw ben cam fılmını 100e mı 120yemı ne cektırdım gayette memnunum..hemde arka camı tek parca yaptılar...bulusursak falan bı ınceleyecegım sızınkılerı acaba ne fark var arada?

Sw hoşgeldin sen yenimisin bakim forumda :D :D :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaw ben cam fılmını 100e mı 120yemı ne cektırdım gayette memnunum..hemde arka camı tek parca yaptılar...bulusursak falan bı ınceleyecegım sızınkılerı acaba ne fark var arada?

kalite farkı var Kadir,ne farkı olucak  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

cam filmi + kaput filmi + su itici + pasta cila boya koruma + taban ses izolasyonu... aman abiler naaptınız ... biterim ben... :D dünya para tutar bunnar yahu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

cam filmi + kaput filmi + su itici + pasta cila boya koruma + taban ses izolasyonu... aman abiler naaptınız ... biterim ben... :D dünya para tutar bunnar yahu...

sirke sarımsak hesaplayan paça yiyemez derler
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

orası öle ona bişi demiim... ama büyük para tutar bunlar bir de nanoş takacaz bu ay... bazılarını şimdi diğerlerini sonra yaparım die düşündüm...

ama tabi bi fiyatı görmek lazım sonra da ödeme şartlarını uyarsa neden olmasın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

orası öle ona bişi demiim... ama büyük para tutar bunlar bir de nanoş takacaz bu ay... bazılarını şimdi diğerlerini sonra yaparım die düşündüm...

ama tabi bi fiyatı görmek lazım sonra da ödeme şartlarını uyarsa neden olmasın...

ben eski müşteri indirimiyle iç dış koruma su itici ve ön kaput filmini 500 e yaptırmıstım cam filminide dahil etseydim missuyumsuza uymayıp 200 ytl ye toplamda 700 e halletcektim sonra ayrı yaptırdım camları 400 e yakın bişe tuttu demem o ki toplu olursa ii imdirim alabilirsin bide daha önce gitmediysen eger ziebarta tanıdık bi yerden fiyat alalım sana kendi aracımızı yaptırıyormuş gibi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

illaki kalite farkı vardır arada ama 4 kat para vermeye degermı? yanı 4 katmı kalıtelı onemlı olan o..ben olaya zevkten cok satınalmacı mantıgıyla yaklasıyorumda kusura bakmayın :D

birinde ömür boyu garantide bildigim kadarıyla
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bızımkıde garantılıde ben oyle cok ıncelemıyorum camlar sıyahmı sıyah tamam ıste... :D bırde arkadasım oldugu ıcın burası olmamıs buna bır fılm cekelım deme ıhtımalımde var tabı :D

o zaman yaptır ucuz olanda :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...