Jump to content

Fiat Linea 1.3'mü ? 1.6'mı ?

cihan55

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gürültülü çalışması dışında çok fazla uzun yol yapanlar için en alınabilecek araba linea bence. C-ellyse'ye falan hiç bulaşma.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.3 Linea peynir ekmek gibi satılıyor piyasada.

Ama 1.6 olanının piyasası o kadar zengin değil.

Öncelikli olarak Linea'nın üretimi devam ediyor mu ? Çünkü en son Fiat Aegea diye yeni bir model tanıtmıştı. Bunu Linea'nın yerine mi çıkardı, yoksa ayrı bir model mi ? Bundan tam emin değilim.

Siz bahsetmemişsiniz ama..Verdiğiniz örnekten anlaşılıyor ki aradığınız araç dizel, sedan ve manuel olacak. Doğru mudur ?

Bu sınıfın ayarında Citroën C-Elysée ve Peugeot 301 var. Üçü de birbirinin muadili araçlar diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

linea 4 gün kadar kullandım araba kullanmaktan nefret ettim resmen. bana kalırsa linea almayında ne alırsanız alın. şu an kullandığım 91 model araç bile kat be kat konforludur. linea sahipleri alınmasın ama resmen kütüğü yontup araba yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mürsel usta günümünüzde senin arabanın konforuna muadil olan araçların fiyatı 150.000 den başlıyor , Linea neymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

linea 4 gün kadar kullandım araba kullanmaktan nefret ettim resmen. bana kalırsa linea almayında ne alırsanız alın. şu an kullandığım 91 model araç bile kat be kat konforludur. linea sahipleri alınmasın ama resmen kütüğü yontup araba yapmışlar.

Mürsel usta günümünüzde senin arabanın konforuna muadil olan araçların fiyatı 150.000 den başlıyor , Linea neymiş.

+1

Her ikinizin dediklerine noktasından, virgülüne kadar katılıyorum. 

Yakıt ekonomisi haricinde güvenlik ve konforun olmadığı motorlu bir kara taşıtı benim için. Ama arkadaş Line almak istiyorum diyor..Onun muadilide saydığım araçlar.

Detay belirtmemiş ki arkadaş. İllahi dizel mi olacak ! Yoksa düşük hacimli benzinli otomobil olur mu. Yahutta Lpg'li otomobil olur mui vs durumları sarı çizmeli Mehmet Ağa.

Asıl en muadili Reno Sümbül...Onu yazmak bile istememiştim ama..Yazdıklarınızdan sonra onu da belirtmek istedim. :)

Bu arada Fiat Linea'nın çok fazla, şirket ve kiralık aracı var. 2.elde çok fazla serseri mayın gibi gezinmekte bu araçlar. O yüzden dikkat etmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla linea yı bende kullandım ve kamyon kullanmak daha iyidir o direksiyon desen koltuk desen beş para etmez ama  C-Elysée ise konforlu ve kullanımı rahat

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Linea yı bende kullandım, sıkıştırdığın zaman çok yakan bir araç.

Bende bagajdan feragat edip Punto aldım. İtalyan işi. Temiz. Ama bir Mazda kesinlikle değil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Linea yı bende kullandım, sıkıştırdığın zaman çok yakan bir araç.

Bende bagajdan feragat edip Punto aldım. İtalyan işi. Temiz. Ama bir Mazda kesinlikle değil

Mazda gitti mi Mümin?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiat Linea 1.3'mü ? 1.6'mı ?

valla ben alacak olsam (parayı dert etmediğimizi varsayıyorum) büyük motorlu olanı alırım. Büyük motor her zaman daha iyidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Mümin.

İnşallah abi, gittim dizel Punto aldım. Gitmeyen araba istemiyorum artık. biraz bekleyim bi dizel Mazda bulurum inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

valla linea yı bende kullandım ve kamyon kullanmak daha iyidir o direksiyon desen koltuk desen beş para etmez ama C-Elysée ise konforlu ve kullanımı rahat

Citroen' den uzak durmak lazım. Sürsen sürülmez satsan satılmaz. Linea biraz daha iyidir. 1.3 ün piyasası iyi 1.6 nın performansı. Kısa sürede satılmayacaksa 1.6 mantıklı.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Citroen' den uzak durmak lazım. Sürsen sürülmez satsan satılmaz. Linea biraz daha iyidir. 1.3 ün piyasası iyi 1.6 nın performansı. Kısa sürede satışmayacaksa 1.6 mantıklı.

Tecrübeyle sabit diyorsun. Bu konuyu çok önce görmeni bekledim aslında ama. :D  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tecrübeyle sabit diyorsun. Bu konuyu çok önce görmeni bekledim aslında ama. :D:D

Abi iş yoğunluğundan detaylı bakamıyordum. Yoğunluğumuz azaladı konuları gezdikçe görüyorum. Hayatımın en kötü tecrübesi Citroendir heralde. Psikolojimi bozdu az çok biliyorsunuz :D

Aslında az yakıyor, yavaş sürecekseniz güzel araç. Şehir içi 4.5 litre yakabiliyorsunuz. Fakat hız yapınca felaket bir araç en ufak rüzgarda kendi kendine şerit değiştiriyor :D Ben Mazda' dan sonra onu alınca afalladım resmen :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...