Jump to content

2004 Model Nissan Maxima Almak

Ömer626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Değerli forum üyeleri herkese merhabalar...

Öncelikle 91 model 626 aracımı satılığa çıkartmıştım yaza kadar satmaktan vazgeçtim.Ancak yazın satıp 2003-2004 model Nissan maxima 2.0QX almayı düşünüyorum..Şuanda o araçta vergide 147,50 ödüyor ben de. Hem otomatik vites almak istiyorum..

Aracın başlıca özellikler;

-ısıtmalı koltuk

-elektrikli deri koltuklar

-sis farı

-Dijital klima

-sunroof

-Far yıkama

-Abs, 4 airbag

-Yol bilgisayarı

-ön arka park mesafe sensörü

-6 lı cd çalar

-xenon far,çelik jant vs vs vs...

Bana göre donanımlar oldukça yeterli ve güzel geldi..Sizce nasıl almalı mıyım?Çevrenizde bu araçtan olan bi eşiniz dostunuz varmı?

Şimdiden teşekkürler...

2001-nissan-maxima-sedan-01.jpg

2001-nissan-maxima-sedan-06.jpg

2001-nissan-maxima-sedan-11.jpg

NISSANMaxima-3134_1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nissan'ın eski ve ender bulunan modellerinden birisidir Maxima. Forumda da bir kaç defa konuların içinde bu modele niyetlenip ama bir türlü cesaret edemeyen arkadaşlarımız çıktı.

Forumda bu modelle ilgili, çok emin olmamakla birlikte. Bilgisi olabileceğini düşündüğüm arkadaşlarımdan @emregc ve @Uygar geliyor aklıma. Etiketlendiklerini gördüklerinde konuya geleceklerdir muhtemelen.

Birde forumun arşivinde şöyle eski konularımız var Ömer.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan bey bu iki konuya da baktım ancak Tr dışındaki satışa sunulan araçların joistik tuşu eleştirilmiş :) Almak için yararlı bir bilgiye rastlamadım onun için konu açtım :)  Tavsiyeleriniz için teşekkürler :) V6 motorlu bir araç olduğu ve otomatik vites olduğu için şuan ki aracımdan çok yakacağını biliyorum ancak zaten hafta içi şirket aracını  kullandığım için sadece hafta sonları bineceğim..91 model araca sahip olmaktansa nadir ve dikkat çeken bir araca sahip olmak her zaman güzel bir his oluşturmuştur içimde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, Ömer626 :

@İlhan bey bu iki konuya da baktım ancak Tr dışındaki satışa sunulan araçların joistik tuşu eleştirilmiş :) Almak için yararlı bir bilgiye rastlamadım onun için konu açtım :)  Tavsiyeleriniz için teşekkürler :) V6 motorlu bir araç olduğu ve otomatik vites olduğu için şuan ki aracımdan çok yakacağını biliyorum ancak zaten hafta içi şirket aracını  kullandığım için sadece hafta sonları bineceğim..91 model araca sahip olmaktansa nadir ve dikkat çeken bir araca sahip olmak her zaman güzel bir his oluşturmuştur içimde.

________ Turbo Haram Beygirdir,Bulaşmayın Vu tu tu tu tuuuuuu________

Dediğim gibi yukarıda etiketlediğim arkadaşlar bu konuda bilgi sahibi olabilir. Ama devir ekonomi devri, çok yüksek motor hacimli araçlara yaklaşma derim. Ama sadece hafta sonu kullanıp az km ile keyif sürmek istiyorum diyorsan, o başka tabi. Senin için hayırlısı olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2004-2005 model  2000 cc  araçlar fayda maliyet oranı en yüksek araçlar...  2000 motorlar yüksek devir çevirmediğinden tüpde daha uzun ömürlü, sanıldığı kadar da yakmıyorlar, hatta uzun yolda hızlı giderken daha az yakarlar küçük hacimlere göre, bagaj büyük olunca tüpün dezavantajı da azalıyor, hem de performans kaybı hissedilmiyor fazla... Bu araçlar tüplü kullanıldığı için 15 lt tüketim x 2 tl : 30-35 kuruş arası yakarlar...

Maxima , mercedesi aratmayan konforda seri  bir araç, 2000 lerin başında bu mercedes alternatiflerinin en sevileniydi ... temiz masrafsızı bulunursa uzun süre daha binilir...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de aynen öyle düşünüyorum..Temiz masrafsız bir maxima araştırıp yaza araç değiştiriyorum.. Nissana daha önce hiç bulaşmayacaktım..Primera dan sonra bende düzen tutmadı..Alışamadım başka arabalara...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...