Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Kumandadan Kilitlenmiyor 4'lü Yanmıyor

hfmtekin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar herkese bugun aracıma hırsız girdi şöför camını kırıp necvox mulimedyamı çaldı fakat ondan sonra aracım suan kumandadan kilitlenmiyor ve arac her calısmasında kilometre sayacını vs.. sıfırlıyor kilima çalısıyor araç kapalıyken 4 lü yanmıyor yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır denemedm ama şöyle bişeyi fark ettim kontak kapalıyken bütün elektrik aksamı kapalı yani iç aydınlatmaları bile açınca calısmıyor kumanda calısmıyor kontagı actıgımda hız ve devir saati baştan sona oynuyo klima calısıyo trip sıfırlanıyor teypi sökerken soketleride bıcakla kesmiş 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, bıçakla kesildiği için büyük ihtimal ile aracın beyninde kısa devreler olmuş olabilir. İstanbul'dasınız. Tavsiyem çok iyi bir elektrikçi ve beyinci bulmanız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım cok tesekkurler artık bakalm ne kadar masraf cıkarcak arac calısdıkdan snra hiç bi problem yok fakat kontak kapalıyken 4 lü ler bile yanmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Büyük ihtimal araç çalışmıyorken enerji veren devreler yanmış. Hırsız da zaten şerefsiz de, ne şerefsizmiş. İyi girdin aldın alacağını ne diye kesiyorsun soketlerini çıkar bari. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çalınması ve oralara zarar vermesi çok kötü Allah'tan sigorta gibi basit bir şeyle halletmişsiniz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sigortayla işin hallolmasına çok sevindim. Geçmiş olsun. Sorun çözüldüğüne göre bizlere de ders olsun. Hırsız camı kırarak mı giriyor içeri? Navigasyonu nasıl çıkaracağını nasıl biliyor? :S Sökerken çok zarar vermiş mi trimlere.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Malum sitede satılan ucuz navigasyonlari takibe alın bence. İnşallah bulursunuz da iyi bir sopa atarsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hırsız camı kırarak giiriyor teybin ust tarafindaki yeri fln hep tornavidayla biraz hasar vererek acmis ama topladm suan tirnaklarini kirmis teybide 2. El sitelerinde fln takip ediyorum izine rastlarsam peşine düşücem trimlerde biraz zorlama izi kalmis

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...