Jump to content

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

4 dakika önce, doganayomer :

Bu videodakiler de birebir benim araç kameramdan, kurbağa sesi= küfür :)

Kurbağanın bir derdi var galiba. Habire bağırıyor :) 

Ekteki foto da benim kameradan. Çift gidiş geliş yolsa ters şeritten geliyor. O gün havam yerinde olsa soldan kaptırıp gitsem turşu olacaktık.

Untitled-1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Lupara :

Kurbağanın bir derdi var galiba. Habire bağırıyor :) 

Ekteki foto da benim kameradan. Çift gidiş geliş yolsa ters şeritten geliyor. O gün havam yerinde olsa soldan kaptırıp gitsem turşu olacaktık.

Untitled-1.jpg

İnsanların akıl sağlığından şüphelerim vardı artık eminim bu ne çılgınlıktır, hadi o anda kamyon veya tır gelse ne yapacaktı kendisi ölsün sorun değil başkalarının da canını yakacak, pasif sürüş yapacağız diye iyice kendimizden geçtik.millete bulaşma, onların hatasını telafi et insan cinnet noktasına yaklaşıyor. Bununla geçmiş olsun yaşayacak günlerimiz varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen yaz incek bulvarı üzerinde atlattığımız kaza ve sonuna geçen pazar günü eklenen yine atlattığımız kaza, bana yeşil ışık yandığı halde arkadaş yeşilde geçtiğini iddia etti :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu arkadaşta sağdan geçmek için öndeki aracı sıkıştırıp emniyet şeridine iten bir sürücü. Sıkıştıranın bilmediği siyah passat, accord ve ben grup halinde geziye giden bir 10 kişilik insan topluluğuyduk.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

Bu ve benzer model marka otomobillerin trafikten men edilmesi gerek.  güncel haber ( D 100 feci kaza, otomobil ikiye bölündü)

D100’de feci kaza! Otomobil ikiye bölündü: 6 yaralı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Renegade :

Bu ve benzer model marka otomobillerin trafikten men edilmesi gerek.  güncel haber ( D 100 feci kaza, otomobil ikiye bölündü)

D100’de feci kaza! Otomobil ikiye bölündü: 6 yaralı

Bu sistem tofaslarin ustun guvenlik onlemi bence :)  Bolunmezse akordiyon olup iceridekileri ezer. Bu sekilde yarali kurtulabiliyor insanlar. 
Yaralilara da gecmis olsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Marşipyele bakınca önceden kesilip biçildiği yerden ayrıldığı belli. Yarısından fazlası 2-3 tane arabadan birleşmedir Tofaşların, bunun gibi tertemiz 2'ye ayrılan araçların çoğu kesme biçme. Çürük tavan diplerinden de tavan ayırılıp gitmiş, kazada da kopmuş olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Mazda'm ile değilde motorla ufak bir kaza yaşadım avm otoparkında spin attım ne olduğunu anlamadan yerdeydim, hızım 5-10 km arası, bir anda yerdeydim anlamadım. Arka fren pedalı kırıldı, koruma takozu yamuldu görevin layıkıyla yaptı ama, elcikte ufak sürtünme izi, dizim biraz ters döndü.

WhatsApp Image 2022-09-26 at 13.10.49 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-09-26 at 13.10.49.jpeg

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@doganayomer Geçmiş olsun. Çok çok büyük ihtimale yerde araçlardan kalan yağlar yüzünden hocam. Otopark'larda ve benzin istasyonlarında çok oluyor, tam bir motor ve bisiklet katili durum. Ne olduğunu anlamadan altından gidiveriyor alet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Leanback :

@doganayomer Geçmiş olsun. Çok çok büyük ihtimale yerde araçlardan kalan yağlar yüzünden hocam. Otopark'larda ve benzin istasyonlarında çok oluyor, tam bir motor ve bisiklet katili durum. Ne olduğunu anlamadan altından gidiveriyor alet.

Tekrar geçmiş olsun,  arkadaşımız sorunu tanımlamış, genelde araçlardan akan  yağ ve mazot kalıntısı veya zemin araç lastiklerinden dolayı aşırı değerecede cilalanmış hale gelmesi nedeniyle bu sorunlara yol açıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...