Jump to content

Yay Taktırdım

Superas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

49

• Selman

11

• Murat b

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Zaten dertleri orada, 30 ları deviriyorlar teker teker, ağır ağır çıkıyorlar şimdilik ya da öyle sanıyorlar..:D

Bir korku sarmış dört bir yanı....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten dertleri orada, 30 ları deviriyorlar teker teker, ağır ağır çıkıyorlar şimdilik ya da öyle sanıyorlar..:D

Vire 40 :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

:D :D hepimiz yusuf yusuf edioz korkudan hatta hepimiz yusufçuguz :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazar günü Silivri ye gittik, alçaltma ile alakalı hiçbi sorun yaşamadım. :)

Not : Silivri de yolun durumu kötü ve bol tümseklidir de o bakımdan şeyettim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun diyeyim bende geç olsada..

Görüntü de çok iyi olmuş eminim sürüş keyfi de artmıştır..

Açıkçası bende niyetlendim şu işe..

Güle güle kullan Özhan, çok yakışıklı olmuş...:) Ben de bir cesaret giricem sonunda bu işe herhalde..:D

Selman abi napsak netsek?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yapın yapın, sürüş keyfi inanılmaz arttı...

Ve arabanın altını hiçbiyere sürtmedim şu ana kadar, şöyle birşey daha var, devamlı gittiğim heryere gittim yani artık bir problemlede karşılaşacağımı sanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat sizin işiniz nisbeten kolay, Özhan'ın da öyle, köroğlu ayvaz bir de küçük eleman ama ben 5 kişiyle ve dolu bagajla zorlanırım diye korkuyorum yeri geldiğinde... Anne-baba 80 lik :) Gerçi Oğuz'a veririm Bırodveyi, dedesiyle babaannesini getirir arkadan Çeşme'ye...:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Murat sizin işiniz nisbeten kolay, Özhan'ın da öyle, köroğlu ayvaz bir de küçük eleman ama ben 5 kişiyle ve dolu bagajla zorlanırım diye korkuyorum yeri geldiğinde... Anne-baba 80 lik :) Gerçi Oğuz'a veririm Bırodveyi, dedesiyle babaannesini getirir arkadan Çeşme'ye...:D

abi o gün sanayide gördüm tümseklerden nasıl gecmeye calıştıklarını boş iken bile bize gelmez yaylı araba aman diyorum iyi düşün ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız şöyle bişey var, takılan bu daha kısa yayların k=yay sabiti katsayısı üzerindeki orjinallere göre çok daha yüksek, o yüzden araba yaylanmıyor, yani arabaya 5 kişi yüklediğiniz zaman da, araba yere yaklaşmıyor, bunu unutmayın, zaten esas amacı o.Viraja girdiğiniz zaman araba yana doğru eskisine nazaran çok daha az yatıyor böylece aracın yattığı yönün tersindeki lastiklerde daha fazla sürtünme sağlanarak viraj kabiliyeti artıyor.Ayıca kankanın sanayide gördüğü gün benim yaylar takılı halde arabayı kullandığım sadece 2. gündü, acemilik yani... şu an heryerden(benim güzergah) rahatlıkla yan yan gelmeden geçebiliyorum. Zevk meselesi bu abi, keşke önceden yaptırsaydım...Ama altını vurmaktan korkanlarda yaptırmasın tabii... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üç beş sürtmeye değer yay takmak be.Araba yılan oluyor.Alt tarafı 250 ytl.Baktın çok zorlanıyorsun sökersin. ;) Ayrıca sürtme ile hiç bir şey olmuyor.Yoksa ben arabayı şimdi  çoktan hurdalığa çıkartmış olmam gerekirdi. ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Üç beş sürtmeye değer yay takmak be.Araba yılan oluyor.Alt tarafı 250 ytl.Baktın çok zorlanıyorsun sökersin. ;) Ayrıca sürtme ile hiç bir şey olmuyor.Yoksa ben arabayı şimdi  çoktan hurdalığa çıkartmış olmam gerekirdi. ;D

daha az alçaltmanın yolunu bulunca taktıracam :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi o gün sanayide gördüm tümseklerden nasıl gecmeye calıştıklarını boş iken bile bize gelmez yaylı araba aman diyorum iyi düşün ;)

abi izmir deki sanayi yollarıda aynı lakin ufak bi sorun bile yasamadım ki abartmıyorum yay olmasaydı belkide sürterdim.. nedenini daha öncede anlatmıstım ki aynı şeyin üstünde Özhan Abi de durmus demekki dogru gözlemlemisim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi izmir deki sanayi yollarıda aynı lakin ufak bi sorun bile yasamadım ki abartmıyorum yay olmasaydı belkide sürterdim.. nedenini daha öncede anlatmıstım ki aynı şeyin üstünde Özhan Abi de durmus demekki dogru gözlemlemisim :)

olum siz tek biniyosunuz arabanıza,ben ne tek binerim nede sizin gibi uraşırım tümsekten gecerken :) şu an bile burda sanayide bırak tümsekleri dik yokustan yola inerken bile burnu sürtüyo arabanın

he bulursam 3 cm yerine 1.5 alçaltan bi sistem eyvallah ötesi beni bozar :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...