Jump to content

MazdaClubTR 10. Yıl Hediyeleri Ocak Ayı Kazananları

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

34 dakika önce, Tarahumara :

Bilemedigim dedigi, kendi arabasindaki ozelliklerin diger butun arabalarda standart oldugu yanlis anlasilma olmasin :D

Bizi bitirdin Burak abi.

Sorun sende değil , kalıplar çok dar yapılmış :D Capon standardı :D

Bilmeyenler için, Lütfi'nin araç 90. Yıl ( Ufuk un dediği gibi 40. Yıl değil :D ) araçta kabin içinde bazı özellikler gördük ( mavi ışıklar mesela ) hep sizde yok mu dedi ezdi bizi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Son 8 güne girerken durumu tıklayıp görebilirsiniz

@Zealot , @Servet ve hatta Gören Bayimiz @okkko da potada. Tekil konulardan da @ibrasoft ve @okkko oldukça iddialı, @Zealot da geçen ay kaybettiği birinciliği alma niyetinde gibi.

Bakalım son 8 gün neler getirecek :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Servet :

Noluyo burda emoji88.png

Direkten döndün geçen ay bakalım bu ay ne olacak :)

8 saat önce, ibrasoft :

Şaşırdım doğrusu, beklemiyordum böyle bir şey :-)

Bir anahtarlık olsun hatıra niyetine o da kafi :-) 

Bizle alakası yok üyelerin teveccühü :) biz sadece kaliteli içeriğe verilen değeri ödüllendirmeye çalışıyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

Direkten döndün geçen ay bakalım bu ay ne olacak :)

Bizle alakası yok üyelerin teveccühü :) biz sadece kaliteli içeriğe verilen değeri ödüllendirmeye çalışıyoruz. 

Heyecan yaptım şimdi :-D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

Tek mesaj ile kazanmak o kadar kolay değil ama yine de iyi bir şansın var 2. Veya 3. Olmak için. Detaylar bu linkte

Şaka bir yana bir şey kazanacağımı hiç düşünmedim.
Önemli olan; tecrübelerini paylaşmak isteyen herkesin bildiklerini, herkesin erişebileceği bir havuzda toplamak. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, ibrasoft :

Şaka bir yana bir şey kazanacağımı hiç düşünmedim.
Önemli olan; tecrübelerini paylaşmak isteyen herkesin bildiklerini, herkesin erişebileceği bir havuzda toplamak. :)

Burada kimsenin öyle bir niyeti yok bunu biliyoruz, maksat paylaşımın yanına biraz da hatıra, eğlence katmak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, Burak :

Ama hediyeler de ona göre :D

O bez torbaya anlam verebildin mi ? :D

Bez torbadan flash bellek çıktı ama hiç ona göre değil :)) cep telefonunu sokmaya çalıştım o da olmadı nerede bilmiyorum şuan abi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, M.E.G :

Bez torbadan flash bellek çıktı ama hiç ona göre değil :)) cep telefonunu sokmaya çalıştım o da olmadı nerede bilmiyorum şuan abi :D 

O sanırım kartvizitlik için. Bir tek boyutu ona uyuyor :D

USB yi ben koydum onun içine, kaybolmasın diye bu arada :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, zoptrik :

@ibrasoft Anahtarlığın da benden hediye olsun. Aslında çok yakındık görüşemedik bir sonraki sefere İnşallah :D 

Eyvallah, sağolasın  :-)

O kadar aradım güzel bir Mazda anahtarlık bulamadım içime dert oldu. Metal logolu bitanesini kesip suni deri diktim arkasına :D

Bu cuma da bekarım gibi görünüyor. Uğraşırım gene arabayla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, zoptrik :

Benimki uzak yoldan taa uzakdoğunun başkenti P.R.C. den geldi :D (çin dememek için ne kıvırdım bea) Müsait vakitte resmini atarım.

Fotoğrafını bekliyoruz

İyi forumlar :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...