Jump to content

Ehliyetimi aldım..!

Ouz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

5

• Selman

8

• Ouz

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Burak Abi İbrahim Abi teşekkür ederim iyi dileklerinize. Burak Abi ilk uçakla gelebilirim ama İstanbul'da da arabam yok ki kullanıcak :D..Bi Mazda6 da kullanamadık hiç  :-[ Yapar artık birileri bir abilik ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak Abi İbrahim Abi teşekkür ederim iyi dileklerinize. Burak Abi ilk uçakla gelebilirim ama İstanbul'da da arabam yok ki kullanıcak :D..Bi Mazda6 da kullanamadık hiç  :-[ Yapar artık birileri bir abilik ;D

Mazda6 kurban olsun sana :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Oğuz.Kazasız belasız kullanmak nasip etsin.Peder beye söyle yedek anahtarı kaybetmesin.Yoksa guzunun yüzünü göremez bir daha. :-*

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda6 kurban olsun sana :D

Bu mesajı kaydettim Burak Abicim teşekkür ederim :tey:

Murat Abi , Murat Abi :) , Biran Abi , Enes Abi teşekkür ederim dileklerinize hepimize kazasız belasız günler olsun inşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oğuzum hayırlı olsun,kazasız,belasız ve CEZASIZ kullanırsın inşallah ehliyetini.:) Selman Abi seninde gözün aydın olsun,zaten araba kullanmayı sevmiyordun bak şoförde hazır artık. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim İzzet Abi :)

Kardeşim seninki de şimdiden hayırlı olsun o zaman kazasız belasız kullanırız inşallah :nazar:

Ee hiç maceralarını anlatmıyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aras eyv kardeşim sağol..

Burak Abi maceraları ben anlatmam beyim anlatsın  :D

Pek macera yok gerçi Renault 9 GTC - 90 model - ile bir iki kilometre yol yaptım galiba toplam bütün macera o :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunlar sanıyolar ki (Hanım da yeni aldı Oğuz'la beraber) ilk günden kuzu pinecekler, yok öyle yağma, önce bir benim sınavımdan da geçin bakiim....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bunlar sanıyolar ki (Hanım da yeni aldı Oğuz'la beraber) ilk günden kuzu pinecekler, yok öyle yağma, önce bir benim sınavımdan da geçin bakiim....:D

desene hiç kullanamayacaklar :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...