Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Elektrikli Ayna Düğmesi Sorunu

MsT_41
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba, yeni aldığım 2011 mazda 3 İmp. aracımda elektrikli aynaların kapanıp açılması için olan düğmede sorun var sanırım. Düğmeye basıyorum(basılı tutuyorum parmağımı) aynalar kapanıyor parmağımı çekince aynalar açılıyor.

1. Bu tuş aslında bir kere bastığımda basılı kalıp ikinci bastığımda kurtulması gereken bir yapıya sahip olması gerekmiyor mu?

2. Bunu kapı kilitlerine entegre etmek zor bir işlemmidir? Her elektrikçi yapabilir mi?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dediğiniz gibi anahtar mantığıyla çalışması lazım. sizin anahtar bozulmuş, elektrikçi değil de elektronik işiyle uğraşan birisine götürmeniz gerekiyor. piyasada rahtlıkla bulunabilecek bir anahtar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mehmet Özdemir :

dediğiniz gibi anahtar mantığıyla çalışması lazım. sizin anahtar bozulmuş, elektrikçi değil de elektronik işiyle uğraşan birisine götürmeniz gerekiyor. piyasada rahtlıkla bulunabilecek bir anahtar. 

teşekkür ederim, yarın bi bakacağım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, MsT_41 :

Merhaba, yeni aldığım 2011 mazda 3 İmp. aracımda elektrikli aynaların kapanıp açılması için olan düğmede sorun var sanırım. Düğmeye basıyorum(basılı tutuyorum parmağımı) aynalar kapanıyor parmağımı çekince aynalar açılıyor.

1. Bu tuş aslında bir kere bastığımda basılı kalıp ikinci bastığımda kurtulması gereken bir yapıya sahip olması gerekmiyor mu?

2. Bunu kapı kilitlerine entegre etmek zor bir işlemmidir? Her elektrikçi yapabilir mi?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Evet aynen dediğiniz gibi. O butonda sorun var sizin.

Entegre çok zor değil, forumda yapan arkadaşlar mevcut. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, S.Halilduru :

Evet aynen dediğiniz gibi. O butonda sorun var sizin.

Entegre çok zor değil, forumda yapan arkadaşlar mevcut. 

işte o buton değişirmi sadece acaba yada tamir edilebilirmi onu merak ediyorum. yarın oto elektrikçiye gidip sorucam hepsini :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...