Jump to content

MazdaClubTR 10. Yıl Hediyeleri Mart Ayı Kazananları

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1 dakika önce, Zealot :

arabaya da bakmamız lazım... =)

Hâlâ sticker yapıştırmadıysa orasına burasına da sticker yapıştırıp öyle gönderelim :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hâlâ sticker yapıştırmadıysa orasına burasına da sticker yapıştırıp öyle gönderelim [emoji3] 

arabaya da bakmamız lazım... =)

Vay arkadaş nasıl bi kumpasa sürükleniyorum ben
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Servet :

Vay arkadaş nasıl bi kumpasa sürükleniyorum ben

Sen sakin sakin çayını yudumlarken aracın dışarıda driftlerde draglarda gezinip döndüğünde Mazda olmadığı halde her tarafında Mazda stickerı olacak :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen sakin sakin çayını yudumlarken aracın dışarıda driftlerde draglarda gezinip döndüğünde Mazda olmadığı halde her tarafında Mazda stickerı olacak [emoji3]

Çay olduktan sonra komple arabaya mazda giydirin :D
0-100 ü kaç bu freelander ın ,  =)

0 100 yaklaşık 3 dakika desem... Evet, desem inanırmısın.. Bakiim yok inanmaz bu adam
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Servet :

Çay olduktan sonra komple arabaya mazda giydirin :D

0 100 yaklaşık 3 dakika desem... Evet, desem inanırmısın.. Bakiim yok inanmaz bu adam

İddia ispatı gerektirir :D Gözümüzle görmezsek inanmayız. Görsek ona da inanmayız, ölçmemiz lazım :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İddia ispatı gerektirir [emoji3] Gözümüzle görmezsek inanmayız. Görsek ona da inanmayız, ölçmemiz lazım [emoji3] 

Yani illaki aracı kıracaz diyonuz. Benim yarın işim çıkmış gelmeyecekmişim
yoksa 1.8  motorlu mu aldın ... 

Tamamen haram beygirli dizel aldım :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Servet :

Yani illaki aracı kıracaz diyonuz. Benim yarın işim çıkmış gelmeyecekmişim

Tamamen haram beygirli dizel aldım :)

İşin yoksa önce turboyu doldur sonra hareket etsin vs. Puffff :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Zealot :

he onda bmw motoru var.. m54 olması lazım.   tamam bi roll yaparız 40-150 basarız 

M54 ün diesel i var mıydı yahu? Benim emektar 330ci'de vardı M54B30. 3.0 sıralı 6 silindir. Fena motordu :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

he onda bmw motoru var.. m54 olması lazım.   tamam bi roll yaparız 40-150 basarız 

2.0 crdi olup 112 bg gibi rezalet güç almak.. Bmw mühendisi motoru tasarlarken ne içti acaba
İşin yoksa önce turboyu doldur sonra hareket etsin vs. Puffff [emoji4]

Hakket öyle. Yalandan bi turbo sesi geliyor dersin F16 uçacak :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, Tarahumara :

M54 ün diesel i var mıydı yahu? Benim emektar 330ci'de vardı M54B30. 3.0 sıralı 6 silindir. Fena motordu :( 

m47 kanka.. karıştırdım sorry..  

97-2000 arası kendi dizeli varmış...

2001- sonrası    m47xx bmw  turbo dizel i var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 saat önce, Burak :

Hediyeler evde yer kaplıyor artık teslim edeyim bunları :D Yarına ne dersiniz ? Hem Perşembe günleri @Osman Örengül 'e de uyuyor :D Sonra katılamayınca uykusu kaçıyor :D@İlhan Sen de buna katıl artık yahu kaç oldu :D 

Abi özellikle Beşiktaş'ın maçlarının olduğu günü mü seçiyorsunuz yahu. :D

Bu gün akşam UEFA Lyon maçı var.

Maçın haricinde bir diğer konu;

Eşim çalıştığından eve gelmesi 20:00'yi buluyor. Çocukları ona teslim etmeden evden çıkmam pek mümkün değil. Haliyle 18:30 - 20:00 arasındaki buluşmalara yetişmem mümkün değil. Birde buluşma yerinin güzergah mesafesi + bu güzergahtaki hafta içi trafiği = minimum ulaşım süresi 30-45 dk...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...