Jump to content

Klasik Arabalar

Guest helin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

E çocuk yaptığı hatayı örtmek için o kadar masraf yaptı biraz takdir edilmek istiyor haliyle :D

elleşmeyin tıfıla Mücahit abisi daha yeni bitirdi rehabilitasyonunu ayarı hemen kaçmasın :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• Superas

7

• MuRDoC_111

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

E çocuk yaptığı hatayı örtmek için o kadar masraf yaptı biraz takdir edilmek istiyor haliyle :D

Takdir ediyoz zaten, eferim İrfanıma :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok vala öle bi derdim, hata yaptıgımı düsünseydim yol yakınken dönerdim o kadar masrafı yapmadan önce.. cevheri gördüm ki o kadar masraf yaptım, yemedim yedirdim içmedim içirdim :D

burdan yola cıkarsak Burak Abi nin neden arabaya yatırım yapmadıgı anlasılıyor :D potansiyel görse dökecek parayı ama yok işte napsın :D 170i zar zor gectiği gün ilk iş sonax a girmiş, adını hatırlayamadıgım 2-3 şey daha yaptırmıstı ama gerisi gelmedi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben arabaya hiç masraf yapmadım zorunlu olanlar dışında :D Benim sebebim ortada aslanım açık seçik söylüyorum param yok :D Ev geçindiriyoruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben arabaya hiç masraf yapmadım zorunlu olanlar dışında :D Benim sebebim ortada aslanım açık seçik söylüyorum param yok :D Ev geçindiriyoruz :D

nerden bilecek tıfıl bunları be Burak , bekar adam hayatını yaşıo :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Aferin İrfan, devam et, seninle beraberim....:D

vınnnnvınnnnnnnnn...

abi bu kadar ara gaz yeter, kara şanzıman BMC değil ki o kadar ara gaz veriyorsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben arabaya araba demem sedan oldukca :D :D :D

NOT: bu lafım sedan bır arac alana kadar gecerlıdır :D

Kadir abi de sedan diyorsa ülkeyi terketmek lazım kesin darbe yapılacak  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...